«Заклик до далеких світів»: виставка абстракцій В'ячеслава Странніка у Кривому Розі

«Заклик до далеких світів»: виставка абстракцій В'ячеслава Странніка у Кривому Розі

Фото: Первый Криворожский

Сьогодні, 6 вересня, у міському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Заклик до далеких світів» криворізького художника В'ячеслава Странніка.

На виставці представлено понад 20 картин митця. Тут є роботи, які автор створив за 20 років – з 1980-х і до 2000-х років.

Експозицію відкривав науковий співробітник музею, краєзнавець і друг В'ячеслава Странніка Олександр Мельник.

Краєзнавець називає В'ячеслава Странніка продовжувачем школи бойчукістів і талановитим колористом. Його вчителем був відомий криворізький художник Григорій Синиця.

Картини В'ячеслава Странніка є своєрідними порталами, які відчиняють двері до нового розуміння і відчуття простору, - говорить Олександр Мельник. - Картини не підписані, оскільки художник не хоче нав'язувати світогляд і спонукає глядача усвідомити зміст самостійно.


В'ячеслав Страннік народився у 1957 році в Макіївці Донецької області. Із 1959 року жив у Кривому Розі. Нині переїхав у Київ. Вчився митець у художника Юрія Зеленого, пізніше – у Синиці.

Страннік – учасник міжнародних, закордонних, всеукраїнських, міських арт-проєктів. Його виставки проходили у Кривому Розі, Дніпрі, Києві, Ліпштадті (Німеччина), Лантоску (Франція) та інших містах світу.

Сьогодні на відкриття виставки у Кривому Розі прийшла донька художника Маргарита. Вона повідомила, що наразі її батько живе і працює в Києві й періодично приїздить до Кривого Рогу.

Я люблю дивитися, як батько пише картини. Я не завжди розумію, що він хоче ними сказати, але коли він працює – наче переноситься в інший світ, — говорить донька В'ячеслава Маргарита.

Відвідати виставку можна відвідати до 1-2 жовтня. Краєзнавчий музей знаходиться на вулиці Каунаська, 16А. Вихідний: п'ятниця.

Фото: Марія Пунтус

Редактор: Софія Скиба

Комментарии (6)

Ирбис

19:01, 06 сентября 2021

Художник, от слова худо.

0

19:16, 06 сентября 2021

Сальвадор Дали с 5-го км....

Белла

19:24, 06 сентября 2021

Очень красиво и необычно.Сюрреализм.Мне нравится больше чем квадрат Малевича)

Трамвайчик

19:50, 06 сентября 2021

Когда принял не те таблетки...

керосин

10:24, 07 сентября 2021

Когда насмотрелся Сальвадора Дали и решил скопировать , а получилась муйня

керосин

10:31, 07 сентября 2021

Короче , ознакомился я с творчество этого xyйдожника на другом ресурсе : сплошная мазня и заимствования у настоящих мастеров , пошло и бездарно , как все криворожское « искусство «
А фамилие етого « странIка “‘- Роговий

Ссылка скопирована в буфер обмена