Посилити карантин в Україні можуть вже у першій половині вересня

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За прогнозами фахівців Київської школи економіки, карантинні обмеження можуть посилити вже у першій половині вересня 2021 року.

«Ситуація із захворюваністю в Україні все ще залишається контрольованою, проте захворюваність набирає оберти. Ще нещодавно ми говорили про спад тижневої госпіталізації до рівня у +5%, зараз ми спостерігаємо поновлення збільшення темпів госпіталізації до +15% на тиждень.

За таких темпів очікування КШЕ про запровадження посилених карантинних обмежень у першій половині вересня 2021 мають підвищену імовірність»
, – говорить Юрій Ганиченко, керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки.

Офіційних повідомлень про введення посиленого карантину наразі немає. Втім, нагадаємо, що українці все ще зобов'язані носити маски у приміщеннях, дотримуватись дистанції та залишатись на самоізоляції у разі погіршення самопочуття.

Сьогодні в Україні зареєстрували 2 693 пацієнтів із COVID-19, з них у Кривому Розі — 34, повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація.


Вчора у Кривому Розі від коронавірусу лікували 358 пацієнтів. Зараз у нашому місті завантаженість ліжок для пацієнтів із коронавірусом складає 14,7%. Це дані Управління преси та інформації виконкому міськради.

Кількість випадків захворюваності на COVID-19 за тиждень знову зросла на чверть. І наразі вже два дні поспіль не виконувалась умова «зеленого» рівня епідемічної небезпеки – коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищив граничні 4%. У разі невиконання такої умови протягом ще одного дня, національна комісія з питань ТЕБ та НС може прийняти рішення про вихід України із «зеленої» зони». Це означає, що регіони будуть розподілені за рівнем епідемічної небезпеки, відповідно до яких будуть посилені обмеження.

Читайте також: За 2 дні закінчили імунізацію ще понад 2 500 криворіжців


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

50 : 45

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com