Інгулецький ГЗК долучився до святкування Дня незалежності

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
До дня відзначання 30-річниці незалежності України Інгулецький ГЗК компанії Метінвест підготував приємні сюрпризи мешканцям житломасиву Інгулець. Серед них пиріг-рекордсмен, стовп з сюрпризами і колоритні локації від цехів підприємства.

До шанованого національного свята - Дня Незалежності, на Інгулецькому ГЗК підготувалися широко і з особливою любов’ю. Зранку працівники підприємства доєдналися до параду вишиванок та поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

«Вже 15 років Метінвест росте і розвивається разом з Україною. Підприємтва компанії працюють під гаслом «Робимо українське» і це дуже важливо, адже ми представляємо національний продукт на світових на ринках. Для колективу Інгулецького ГЗК День Незалежності України – особливе свято. Воно і національне, і водночас родинне. Саме тому ми долучилися до організації свята на житломасиві», - розповів генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук.

Головним подарунком від підприємства на 30-річчя держави став 30-метровий святковий пиріг. 24 серпня 2021 року представник національної Книги рекордів України офіційно зареєстрував новий рекорд. Велетенський смаколик був визнаний найдовшим з печених пирогів. А мешканці житломасиву визнали його ще й дуже смачним та духмяним.

Для тих, хто бажав не лише хліба, а й видовищ, Інгулецький ГЗК підготував улюблену народну розвагу – стопв з сюрпризами. Сильні і спритні мали вилізти на його верхівку і зірвати один паперовий сувій. У ньому було вказано, який саме подарунок отримає щасливчик. Розігрувалися корисні речі для активного відпочинку: пледи, спальні мішки, термоси, термогорнятка, решітки для барбекю. Велику цікавість привертали до себе святкові локації від цехів ІнГЗК.

Спеціальний подарунок – дві 72-кілограмові «золоті» гирі отримав від комбінату й інгулецький стронгмен Олександр Слободянюк. Під час спортивного свята, що проводилося у липні на житломасиві, він самотужки зрушив з місця автобус.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

02 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com