Пресс-релиз

Інгулецький ГЗК долучився до святкування Дня незалежності

Інгулецький ГЗК долучився до святкування Дня незалежності

Фото: Метинвест

До дня відзначання 30-річниці незалежності України Інгулецький ГЗК компанії Метінвест підготував приємні сюрпризи мешканцям житломасиву Інгулець. Серед них пиріг-рекордсмен, стовп з сюрпризами і колоритні локації від цехів підприємства.

До шанованого національного свята - Дня Незалежності, на Інгулецькому ГЗК підготувалися широко і з особливою любов’ю. Зранку працівники підприємства доєдналися до параду вишиванок та поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

«Вже 15 років Метінвест росте і розвивається разом з Україною. Підприємтва компанії працюють під гаслом «Робимо українське» і це дуже важливо, адже ми представляємо національний продукт на світових на ринках. Для колективу Інгулецького ГЗК День Незалежності України – особливе свято. Воно і національне, і водночас родинне. Саме тому ми долучилися до організації свята на житломасиві», - розповів генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук.

Головним подарунком від підприємства на 30-річчя держави став 30-метровий святковий пиріг. 24 серпня 2021 року представник національної Книги рекордів України офіційно зареєстрував новий рекорд. Велетенський смаколик був визнаний найдовшим з печених пирогів. А мешканці житломасиву визнали його ще й дуже смачним та духмяним.

Для тих, хто бажав не лише хліба, а й видовищ, Інгулецький ГЗК підготував улюблену народну розвагу – стопв з сюрпризами. Сильні і спритні мали вилізти на його верхівку і зірвати один паперовий сувій. У ньому було вказано, який саме подарунок отримає щасливчик. Розігрувалися корисні речі для активного відпочинку: пледи, спальні мішки, термоси, термогорнятка, решітки для барбекю. Велику цікавість привертали до себе святкові локації від цехів ІнГЗК.

Спеціальний подарунок – дві 72-кілограмові «золоті» гирі отримав від комбінату й інгулецький стронгмен Олександр Слободянюк. Під час спортивного свята, що проводилося у липні на житломасиві, він самотужки зрушив з місця автобус.Комментарии (6)

mandarinka312

19:22, 25 августа 2021

Погода прям прекрасная в этом году была, из-за этого праздник удался ещё лучше. Ещё раз всех с праздником!

Белла

19:27, 25 августа 2021

Буратинко подрос,совсем взрослый мальчик)))

сообщаю о сообщении

06:18, 26 августа 2021

тебе лесба приспичило пацана в твое лгбт затащить?

IvanSP

20:14, 25 августа 2021

"Велетенський смаколик був визнаний найдовшим з печених пирогів."-це крута ідея, цікаво, хто автор?

Final Cut 4,30

20:35, 25 августа 2021

Поздновато вин долучився))

Юлия Викторовна

21:21, 25 августа 2021

кто не был на празднике, тому сложно передать яркую атмосферу, настроение людей, посредством текста, все было на высоте

Ссылка скопирована в буфер обмена