З пилом на міських дорогах бореться спецтехніка криворізьких підприємств Метінвесту

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
В рамках виконання міської екологічної програми підприємства компанії Метінвест допомагають з поливом доріг в Тернівському, Покровському, Саксаганському, Інгулецькому районах Кривого Рогу. На днях виконання заходів з полипридушення в Тернівському районі перевірили представники екологічного управління міськвиконкому.

Екологічні заходи гірничо-збагачувальні комбінати та Метінвест-КРМЗ здійснюють за допомогою багатофункціональних автомобілів МАЗ. Роботи на дорогах житломасивів та прилеглих сіл виконують за розробленим графіком - з початку весни до пізньої осені. Взимку транспорт підприємств виїжджає на розчистку снігу та боротьбу з ожеледицею.

Для покращення атмосферного повітря в мікрорайонах визначили маршрути. Переважно поливають дороги, які знаходяться в зоні впливу виробничої діяльності. Щовівторка та щочетверга зрошує дороги вулиць Маршака, Адмірала Головка, Короленка, Івана Сірка та Ухтомського спецтехніка Північного ГЗК. За цим графіком на вулицях Саласюка, Миколи Світальського та на дорозі вздовж лінії швидкісного трамваю, в мікрорайонах Сонячний та Гірницький працюють машини Криворізького ремонтно-механічного заводу.

Один раз на тиждень проводить зрошення магістралей Центральний ГЗК. Заходи для створення мешканцям комфортного середовища комбінат проводить на вулицях Сурікова, Сергія Колачевського, Тимірязєва, Мусоргського та в селі Верабове.

Двічі на добу виїжджає на центральні вулиці Інгулецького району спецтехніка Південного ГЗК. Вона обезпилює дороги та покращує екологічну ситуацію напроспекті Південний, вулицях Панаса Мирного, Добролюбова, Савицького, Макаренка, Кармелюка, Переяслівській, Подлєпи. Водозрошувальна техніка Інгулецького ГЗК працює на вулицях Прикордонній, Недєліна, Каткова, Сонячній, Рудній. Окрім міських доріг поливає дороги прилеглих селищ - Зеленого, Вільного та Старого Інгульця.

«На криворізьких підприємствах компанії Метінвест до питань екології підходять комплексно. Ми оновлюємо парки водозрошувальної техніки, використовуємо інноваційні технології в гірничих роботах, будуємо нові газоочисні установки на випалювальних машинах. Для боротьби з пилом на хвостосховищах застосовуємо зелені технології, хімічні реагенти і природні мінерали. Продовжуємо роботи по озелененню санітарно-захисних зон, промислових майданчиків, скверів. Тільки за 2020 рік криворізькі підприємства Метінвесту інвестували в екопрограмму близько 8 млрд гривень», - підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо,спецтехніка гірничо-збагачувальних комбінатів працює на технологічних і господарчих дорогах. Для роботи в забоях та на центральних магістралях кар’єрів, хвостосховищах використовують потужні гідромонітори ємністю цистерни від 32 до 119 кубометрів. Роботи з пилопридушення на виробництві проводять цілодобово.

Загалом на виконанні заходів на підприємствах задіяно більше 40 одиниць техніки.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

01 : 50

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com