В Кривом Роге прошла акция протеста против сотрудничества с МВФ

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

Сегодня, 5-го января, в 10:00 на площади возле здания исполкома городского совета прошла акция протеста против сотрудничества Украины с Международным валютным фондом.

Организатором акции выступил городской комитет Коммунистической партии Украины, митингующих собралось около ста человек.

Отметим, что аналогичные акции проходили в нескольких городах Украины.

Мероприятие проводилось под лозунгами: «Кредит МВФ — проедание будущего Украины», «Таможенный союз вместо кредитов МВФ», «Нет сотрудничеству с МВФ», «Не хотим судьбы Аргентины».

Отметим, что митинг проходил под усиленным контролем правоохранительных органов.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Гость
 • 2
 • 2
 • Ответить

из вышенаписанного-вывод: программа по оболванию прихильників "незалежной" Украины и помаранчевых майдаунов выполняется медленно, но уверенно. Часы - вот что, вас зацепило. Так дальше держать! И Запад вам поможет!

світло
 • 0
 • 0
 • Ответить

Закон Божий: «Помисли плотські є СМЕРТЬ. А помисли духовні (національне воскресіння) – життя і мир, тому що помисли плотські(реги-орально-анальных комуняк) є ВОРОЖНЕЧА проти Бога; бо законові Божому НЕ підкорюються та й НЕ можуть. Тому ті, що живуть за плоттю (чрев и попов), Богові догодити НЕ можуть».

Гость
 • 4
 • 3
 • Ответить

Повылазили потомки бомжей и шариковых - махают красными тряпками - идите своих петюней с голубями и калетниками раскулачивайте. Хотя кому я это они то и фамилий своих кумиров-однопартийцев не знают (

ок
 • 2
 • 3
 • Ответить

одна золотая молодежь Украины

ок
 • 2
 • 3
 • Ответить

маразматики

1
 • 4
 • 3
 • Ответить

Ты хочешь сказать , что Петя эти полторы сотни тысяч долларов заработал непосильным трудом ????? Разговор окончен. Радует, что до следующих выборов таких как ты немного дотянет.

Гость
 • 4
 • 7
 • Ответить

А в штаны Симоненко, гость №1, слабо заглянуть? За собой, прежде всего, следить надо! Бабло вам только давай, а поработать, как наши отцы и деды работали и настроили, что до сих пор разворовать не могут? Сдайте свои квартиры, которые вам бесплатно раздало государство, и дипломы о бесплатном образовании, тогда и говорить можно. Доуправлялись "патриёты" со своей "дерьмократией" до края! Скоро по заказу Запада вас только через одного можно будет досчитаться. Это вас, господа свидомые, не волнует.

1
 • 3
 • 3
 • Ответить

А у Пети Симоненко часы за сто штук доларей и пояс на штанах(!!!) за полтиник. -))))

Гость Віктор
 • 4
 • 3
 • Ответить

Використовують цих нещасних! Паразитують на їхній бідності! Хтось писав про память минулого, як запоруці майбутьнього! Але минуле це не тільки та частина історії.яка відбулась за нашого життя!

Гость
 • 8
 • 4
 • Ответить

небось хотят мавзолей вместо "годынныка" сделать?

Гость
 • 6
 • 4
 • Ответить

[Гость] , с чучелом пети-губошлепа.

світло
 • 5
 • 3
 • Ответить

(Ніхто НЕ хоче знати), що це ті ж самі люди, які протягом десятиліть проводили (та продовжують ДУХОВНИЙ) геноцид власного народу в Україні ..., чого вартий один лише штучний голодомор на початку 1930-х років, що забрав у могилу тільки в Україні мільйонів сім життів. Вже якщо вони НЕ могли ПОДБАТИ про народ при всій повноті своєї влади – фактично НЕОБМЕЖЕНОЇ – в радянські часи, то ЯК і з ЯКОГО ДИВА вони зроблять це зараз? [„для (чрев и попов) людей”.
«Кінець їхній – погибель, бо бог їхній – ЧЕРЕВО, і слава їхня (коммуно-реги-анальная) в соромі, вони думають про земне».]
Адже для віруючої Православної людини будь-який комуніст (комсомолец, піонер, красноармеец) як ворог Духа Святого, так само є ВОРОГОМ. ...Прощати християнин повинен тільки лише ОСОБИСТІ образи. Проти образ Духа Святого (Який наповнив українську мову для ОДНОдушної молитви та спілкування), християнин ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ битися до останньої краплі крові.... А підтримуючи комуністів (сталинцев, ленинцев, потому что они ру-ро-ЯЗЫЧНИКИ), що відкидають (щире побожне) православ'я, ми стаємо (канонічними) СПІВУЧАСНИКАМИ їх злочинів.... антихрист, євангельський батько брехні, як відомо, воліє розплачуватися черепками»: плотскими, чрево-угодными, золотыми, «социально-защищёнными»-левыми пакетами, «хлебом и зрелищами» для реги-орально-анальных плебеев, ДВУсказательными-лжывыми ОБЕЩАНИЯМИ, НЕщирими-лукавими показушными «добрыми делами» в рекламных целях ру-ро-идола и «партии власти»: ранее коммунистов, а ныне партии реги-аналов ино-сраного, проклинающего слов’ян, финно-тюркского патриархата.
реги-«партія влади (як свого часу комуністи) втратила орієнтацію, не може відчути, чи правильно діє, чи помилково, бо НІКОМУ провчити її за (свідомі) помилки. …реги-орально-анальную партію нічого НЕ змінювати стимулює відсутність в суспільстві (ДУХОВНОЇ ідеї) гідних політичних лідерів-орієнтирів, альтернативи…. Така ситуація може слугувати для неї хибним дороговказом. Брежнєвська стабільність…, яка породила термін „застій”, теж певний час видавалася привабливою суспільству. Але …магістральний напрям був шкідливим для майбутнього…, система НЕ прогресувала…. І врешті система з тріском розвалилася як НЕефективна, ПОХОВАВШИ будь-яку СТАБІЛЬНІСТЬ на більш ніж десятиліття.
Той застій („стабильность”: суб’єктивна річ) закінчився великим КРАХОМ. Очевидно така доля спіткає і цей (БЕЗідейний). Що нахабніше діє партія влади, партія інтересів (чрев, бизнеса и попов би-лингво-сексуалов), то переконливіше наближає свій кінець.»
«Партія реги-аналов стає схожою на „Нашу (ЛЖЕнационалистов) Україну”, яка трималася на президентстві Ющенка. Але ніхто НЕ міг зрозуміти ні логіки його кадрової політики, ні ПЕРСПЕКТИВ …МАЙБУТНЬОГО» – вічного-духовного, ідейного воскресіння.
«Помисли плотські є СМЕРТЬ. А помисли духовні – життя і мир, тому що помисли плотські є ВОРОЖНЕЧА проти Бога; бо законові Божому НЕ підкорюються та й НЕ можуть. Тому ті, що живуть за плоттю (чрев и попов), Богові догодити НЕ можуть».

світло
 • 6
 • 4
 • Ответить

Коммунисты и реги-аналы, как конец ру-ро-«великого и могучего» в …
и «социалки» беса-дьявола-сатаны.
«Мракобесие …має пряме та трагічне відношення до нашого з вами (реги-)життя (национальной смерти). І йде це мракобесие здалеку, з часів Адама та Єви: «будете, як боги, що знають (гірке) добро і (солодке) зло», як сказав змій Єві („всё будет хорошо”), прибалтывая її піти проти Бога.
Три покоління людей (багато мільйонів з яких в муках віддали свої життя), громадян колишнього Радянського Союзу, років 80 гналися за примарою «раю на землі». Але, як провидницьки …сказав В. Розанов: „…немає і не буде ніякої радості. Ніколи це царське почуття (рай) НЕ потрапить в обійми цього (коммуно-реги) лакея (сатаны). …ніколи НЕ буде сьогодні, бо всяке завтра її ОБДУРИТЬ (московским 5 темпераментом-лукавством) і перейде в післязавтра”. Це – фотографія радянської дійсності, суцільно складалася з ОБІЦЯНОК світлого, недалекого майбутнього, яке так і НЕ наставав.
Здавалося б, є про що подумати людям (коммуно-МАССЕ, 80 лет строивших на СМЕРТИ „новый мир” и в НИЩЕТЕ телесной и ДУХОВНОЙ идущих на Страшный Суд), які пережили все це замість того, щоб (НЕ) продовжувати займатися ТИМ ЖЕ самим, що вже привело країну до нечуваного краху. Багато хто з них НЕ усвідомлюють того, що саме звалилося їм (війна з Богом – Духом Святим) на голови, «бо НЕ відають, що чинять. А ті, що ділили (Україну: комуністи, а потім донецька мафія) одяг Його, кидали жереб».
[„Якби і чули слова цієї молитви Господа Його (ру-ро-реги-)кати, вона НЕ зупинила їх від (руссссской) лайки і глузуванням над Христом. Хула на Спасителя лунала з рота розпинателів, бо гріх (би-лингво-сексуальный), що оволодів людиною НЕ знає меж (на вавилоно-московской башне-империи), поки не ЗВАЛИТЬ на людину горе, що відкриває очі на його злочин.”
Це при тому, що православні націоналісти НІКОЛИ не були при владі, НІКОЛИ Бог, Дух Святий НЕ був наріжним каменем – національною ідеєю при відбудові Соборної Помісної України на руїнах коммуно-НАДбожной каина-иуды „донецкой республике” имперского „сортира”. Национальные САМОубийцы: коммуно-реги, ЛЖЕнационалисты, приспособленцы, мафиозные кланы, Духо-ненавистники України…, кто ВСЕГДА был при власти и боятся её потерять, продовжують ЗВИНУВАЧУВАТИ націоналістів у земних негараздах для чрев и попов людей.]
"Буде ставати все гірше й гірше. Чого можна чекати, якщо ви йдете в протилежному напрямку від (національної гідності Бога після руйнування вавилоно-московської вежі-імперії) Того, Якому треба було б слідувати? Відновлювати потрібно те, що комунізм (реги-аналовщина) так наполегливо і послідовно знищував – (Помісне-національне) Православ'я та ґрунтоване на ньому (щиру побожну) мораль. А економіка налагодиться сама собою, якщо в людських душах відновиться мир, світло і совість, що даються (Творцем Руси-України та української мови) Православ'ям."
(„ІНОплемінне ІДОЛОпоклонство” – хула на Духа Святого)... є симптоми однієї і тієї ж хвороби – безвір'я, атеїзму, або нерозуміння того, що християнство не може існувати у вакуумі (національного Божого різноманіття – національного воскресіння та життя).
У країні продовжує панувати повна розруха і, що гірше, НІЯКИХ перспектив на майбутнє. В уряді, на верхах (і на низах), запанувала колишня радянська номенклатура, яка тепер, при "демократії", у всю і БЕЗКАРНО займається улюбленою справою – грабунком народу (продають дьяволу щиру побожну душу отриману від Бога за дармо).
У радянський час відсутність моралі ...компенсувалося страхом покарання. Карали, правда, не за самий факт крадіжки, а – якщо "взяв не по чину". Злодійство НЕ засуджувалося як таке, а лише його ступінь і занадто жадібних піддавали покаранням.
Солженіцин в "Архіпелаг ГУЛаг" дає приклади таких покараних, яким, як "своїм" („хамам” –осведомителям), начальство подавало деякі поблажки…. За офіційною термінологією радянських концтаборів, всі злодії та інші КРИМІНАЛЬНИКИ любовно іменувалися начальством як "социально-близкий элемент" (на відміну від "ворогів народу" – контриков [націоналістів]).
Комуністи ...незабаром (на чолі партії реги-аналов в коаліції-опозиції) зайняли мало не панівне місце в "Раді". Мало того, вони відкрито вимагають, щоб владу "повернули народові", тобто, їм, так як вони безапеляційно зараховують себе до "народу"!

Вот
 • 4
 • 0
 • Ответить

[Гость] світло, урод.

Блаблабла
 • 5
 • 7
 • Ответить

О повилазили. 1 раз в 5 років і то коли націоналісти почали відстоювати громадян у всіх сферах. А якже треба і їм попіаритись шоб показати що Кривий Ріг не націоналістичний. Чого ж вони стоять фіг зна де? чого балакають самі собі.))))) Де молодь де активісти? Де повернути крахну народу?

Вот
 • 4
 • 3
 • Ответить

[Гость] Блаблабла, умник. Отстаивать. Кроме кулаков и слов от вас нациков поганых ничего нет хорошего.

Александр
 • 19
 • 7
 • Ответить

МВФ - это ЗЛО !!!

grom
 • 16
 • 1
 • Ответить

[Гость] Александр,зло-это наше правительство,которое берет там кредиты и разворовывает.И это все прекрасно знают.

Гость
 • 9
 • 8
 • Ответить

Так это бабушки за секасом в очередь выстроились,которго у них при совке не было? Или что они хотят? Покращенням ведь их накормили. Должны быть сыты уже своим выбором

Павел
 • 13
 • 3
 • Ответить

Ком. Партия Украины, вывела свою молодую гвардию, в противодействие страшному капитализму!

Гость
 • 24
 • 7
 • Ответить

да вы видимо не понимаете еще всего, что творится сейчас у нас в стране... уровень жизни на много ниже чем был в советские времена...

Гость
 • 17
 • 4
 • Ответить

[Гость] , зато можно громко звиздеть и воровать открыто - не то, что раньше.

Гость
 • 3
 • 5
 • Ответить

да помню очередя за машинами были понесколько лет стояли и зп 150 рубчиков и очередь за хлебом 30-40 минут Сейчас хоть живу без очередей

Вот
 • 3
 • 2
 • Ответить

[Гость] , а ещё без машины и хлеба...

Вот
 • 11
 • 2
 • Ответить

Вот вы все идиоты...

Комуннистофаг
 • 15
 • 3
 • Ответить

Бабушки, собравшиеся на митинге, явно знают за что стоят

Юлія
 • 17
 • 16
 • Ответить

Они что ли в СССР хотят?! Цензура, централизованная экономика, дефецит - всё заново? Таможенный союз, сотрудничество с авторитарной Белорусью и непонятно какой Россией до хорошего не произведет.

Гость
 • 20
 • 11
 • Ответить

[Гость] Юлія, ты забыла главное! отсутствие секса! в ссср ведь почкованием размножались

nkvd_raan
 • 13
 • 13
 • Ответить

[Гость] Юлія, что б мне так жить, как в "тупом" быдло совке...

Гость
 • 15
 • 13
 • Ответить

аа комуняки повылазили :-)))

Гость
 • 8
 • 8
 • Ответить

[Гость] , уу, комуняки еще и минуса жать умеют!

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город