У Метінвесті оновили список актуальних вакансій

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
В період пандемії коронавірусу ринок праці відчув на собі багато змін і викликів. На початку 2020 року активність як роботодавців, так і претендентів на роботу знизилася, але поступово стала відновлюватися.

Роботодавці та шукачі роботи в Україні та всьому світі вистояли і адаптувалися до нових умов. Наприклад, влітку, коли раніше на ринку праці через відпустки зазвичай відзначався спад, у 2020 році навпаки було зафіксовано пожвавлення, пов'язане з ослабленням карантину.

Всупереч труднощам, викликаним пандемією COVID-19, компанія Метінвест зберегла робочі місця і активно проводить набір працівників робітничих професій. Про переваги працевлаштування на криворізьких підприємствах компанії Метінвест готові розповісти менджери Центру кар’єри. База вакансій у ЦКМ оновлюється щодня, тож, шукачі зможуть отримати детальну інформацію про актуальні вакансії у компанії. Чекають у ЦКМ і молодь та студентів. Фахівці центру зорієнтують, у яких напрямках у Метінвесті проводять профорієнтаційну роботу та які адаптаційні програми діють для нових працівників.

На сьогодні на підприємства запрошують таких фахівців:

Водій навантажувача, зайнятий вантаженням гірничої маси в кар'єрі і на відвалах (Навантажувач L – 34 (215 к.с.)

Обов'язки:
  • управляти навантажувачем під час навантаження, розвантаження, переміщення і укладання вантажів;
  • технічне обслуговування і ремонт усіх механізмів навантажувача.
Машиніст автогрейдера (Автогрейдер GD - 825 А2( 350 к.с. ))

Обов'язки:
  • виконання зрізання нерівностей, частково поперечного та поздовжнього переміщення ґрунту;
  • планування поверхні при спорудженні насипів доріг з ґрунтовим покриттям;
  • планування узбіч, планування ухилів з високих насипів і неглибоких виїмок земляного полотна.

Можливе працевлаштування з подальшим навчанням на курсах при наявності: посвідчення "тракторист-машиніст кат. F (посвідчення старого зразка) або F1 F2 (посвідчення нового зразка).

Працевлаштуватися на криворізькі підприємства компанії вам допоможуть у Центрі кар'єри Метінвест, що знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна також за номером телефону: 0 800 606 000 або відправити листа на електронну адресу: [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

05 : 48

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com