Метінвест допомагає розвиватися навчальним закладам Глеюватської громади

Метінвест допомагає розвиватися навчальним закладам Глеюватської громади

Фото: Метинвест

За фінансової підтримки Північного і Центрального гірничо-збагачувальних комбінатів в селі Шевченківське продовжують ремонт початкової школи. На оновлення будівлі Метінвест спрямував 3,2 млн гривень.

В рамках проєкту утеплюють фасад будівлі, відновлюють ганки та пожежні виходи. Ремонт виконують для комфортного перебування 82 вихованців у стінах дитячого шкільного та дошкільного закладів. Реалізацію заходів координує Криворізька фундація майбутнього.
Це вже другий капітальний ремонт закладу, який допомагають здійснити криворізькі комбінати Метінвесту. Два роки тому в школі встановили нову покрівлю та виконали ремонт стелі в класах верхнього поверху. Наразі для збереження тепла обшивають стіни металевим сайдингом у жовто-блакитних кольорах.
«Нашу школу збудували близько 40 років тому. За цей час не було жодного ремонту. Завдяки допомозі підприємств Метінвесту діти почнуть навчальний рік у комфортних умовах – в теплих класах, з сухою стелею. Для нас це велика допомога, адже йдеться про здоров’я вихованців від трьох до 10 років» - зазначила Ірина Копаниця, директор Шевченківської початкової школи.

«Соціальне партнерство з громадами – це перш за все турбота про якісну освіту, медицину, комфортне проживання. В населених пунктах, які прилягають до Кривого Рогу мешкають наші робітники, їх сім’ї, які потребують допомоги. В рамках меморандуму про співпрацю криворізькі підприємства Метінвесту виконують реконструкцію лікарень та амбулаторій, шкільних та культурних закладів, придбавають медичне обладнання, комп’ютерну техніку, меблі, ремонтують водоводи, дороги та виконують заходи, спрямовані на покращення екологічного стану», - розказав генеральний директор ПівнГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо, підприємства компанії Метінвест системно розвивають інфраструктуру Кривого Рогу, Широківскої, Карпівської, Новолатівської, Глеюватської та Петрівської територіальних громад. Наразі готуються до навчального року дошкільні заклади села Андріївки та Глеюватки.

Комментарии (9)

Моряк Папай

13:46, 05 августа 2021

какой смысл, если образование ушло в онлайн?

Sergi

14:39, 05 августа 2021

только на период карантинных ограничений, так все ходят в школу

Sergi

14:38, 05 августа 2021

что может быть важнее деток, хорошо, что сейчас бизнес помогает, потому что в громадах денег банально нет, зачем было создавать и все реформировать мне не понятно

Pan.khorolsky

20:36, 05 августа 2021

А почему в громадах нет денег? -
Благодаря Метинвесту, который банально не платит налоги, а делает подобные подачки. "Соціальне партнерство з громадами" в действии. ХавайТЕ

mandarinka312

22:28, 05 августа 2021

А почему они должны платить там, где они не зарегистрированы? Они и помогать не должны, если на то пошло.

Pan.khorolsky

01:14, 06 августа 2021

Может быть потому что они пользуются землёй громад? Или это не считается? Благим делом парни занимаются.

mandarinka312

01:39, 06 августа 2021

Это так не работает. И благое, не благое, но школу отремонтировали. Лучше, чем бы люди ещё 20 лет ждали, пока за счёт государства отремонтируют. Ну я так считаю.

mandarinka312

22:27, 05 августа 2021

Это хорошо. Скоро начало учебного года, хочется, чтоб дети пришли учиться в хорошие школы. Хотелось бы, чтоб и государство об этом тоже беспокоилось...

sandro1

23:37, 05 августа 2021

я представляю в каком ужасном состоянии была школа, если за 40 лет там не было ремонта( да еще бы столько же не было, у местной власти как обычно средств нет

Ссылка скопирована в буфер обмена