Метінвест допомагає розвиватися навчальним закладам Глеюватської громади

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
За фінансової підтримки Північного і Центрального гірничо-збагачувальних комбінатів в селі Шевченківське продовжують ремонт початкової школи. На оновлення будівлі Метінвест спрямував 3,2 млн гривень.

В рамках проєкту утеплюють фасад будівлі, відновлюють ганки та пожежні виходи. Ремонт виконують для комфортного перебування 82 вихованців у стінах дитячого шкільного та дошкільного закладів. Реалізацію заходів координує Криворізька фундація майбутнього.
Це вже другий капітальний ремонт закладу, який допомагають здійснити криворізькі комбінати Метінвесту. Два роки тому в школі встановили нову покрівлю та виконали ремонт стелі в класах верхнього поверху. Наразі для збереження тепла обшивають стіни металевим сайдингом у жовто-блакитних кольорах.
«Нашу школу збудували близько 40 років тому. За цей час не було жодного ремонту. Завдяки допомозі підприємств Метінвесту діти почнуть навчальний рік у комфортних умовах – в теплих класах, з сухою стелею. Для нас це велика допомога, адже йдеться про здоров’я вихованців від трьох до 10 років» - зазначила Ірина Копаниця, директор Шевченківської початкової школи.

«Соціальне партнерство з громадами – це перш за все турбота про якісну освіту, медицину, комфортне проживання. В населених пунктах, які прилягають до Кривого Рогу мешкають наші робітники, їх сім’ї, які потребують допомоги. В рамках меморандуму про співпрацю криворізькі підприємства Метінвесту виконують реконструкцію лікарень та амбулаторій, шкільних та культурних закладів, придбавають медичне обладнання, комп’ютерну техніку, меблі, ремонтують водоводи, дороги та виконують заходи, спрямовані на покращення екологічного стану», - розказав генеральний директор ПівнГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо, підприємства компанії Метінвест системно розвивають інфраструктуру Кривого Рогу, Широківскої, Карпівської, Новолатівської, Глеюватської та Петрівської територіальних громад. Наразі готуються до навчального року дошкільні заклади села Андріївки та Глеюватки.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

02 : 53

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com