80,7% мешканців Дніпропетровської області користувалися інтернетом у 2020 році

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За підсумками вибіркового опитування, 80,7% населення області у 2020 році користувались послугами Інтернету (по Україні — 75,5%).

Про це повідомляє Головне управління статистики у Дніпропетровській області.

Більшість користувачів (87,8%) відвідували сторінки Інтернету не менше, ніж раз на день, 11,7% — не менше, ніж раз на тиждень, але не кожен день, решта — рідше.

Найчастіше відвідувачі мережі користувались послугами Інтернету вдома та інших місцях через мобільний телефон, смартфон (89,1% і 81,9% населення відповідно). На роботі Інтернет був доступний 18,2% респондентів, за місцем навчання — 14,2%.

Більш, ніж три чверті користувачів (77,3%) можливості Інтернету використовували для скачування фільмів, зображень, музики; перегляду телебачення чи відео; або прослуховування радіо чи музики; гри у відео- чи комп’ютерні ігри або їх скачування.

Кожному другому (50,4%) мережа потрібна для участі у соціальних мережах, спілкування (доступ до сайтів, чатів, блогів або обговорення онлайн).

Майже половина опитаних (47,4%) віддали перевагу банківському обслуговуванню онлайн.

Більш, ніж третині користувачів Інтернет був потрібний для телефонних переговорів через інтернет (Skype, iTalk, через web-камеру) або для пошуку інформації, пов’язаної з питаннями здоров’я, як для себе, так і для інших — 34,6% та 34,5% відповідно.

Через Інтернет 31,4% респондентів відправляли (отримували) повідомлення електронною поштою, 28,3% — читали (скачували) газети, журнали в режимі онлайн, 21,3% — записувались на прийом до лікаря.

Частина населення, яке мала доступ до послуг Інтернету вдома, становила 87,2% (по Україні – 79,2%).

Читайте також: Криворізька територіальна громада за перше півріччя показала найбільший приріст доходів


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

03 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com