14-річна криворожанка збирає кошти на реабілітацію після онкозахворювання

14-річна криворожанка збирає кошти на реабілітацію після онкозахворювання

Фото: Валентина Біла

Маленька криворожанка просить мешканців міста допомогти її родині зібрати кошти на реабілітацію, якої вона потребує після складних медичних втручань.

Зараз у дівчинки ремісія, але їх потрібні гроші для коштовної реабілітації. Про це редакції «Першого Криворізького» розповіла її мама.

Ще у лютому 2020 року Вікторія звернулася до лікарів з болем у правій нозі. Лікар виписав дівчинці уколи та процедури, але нічого не допомагало. Вже у червні Вікторія зробила МРТ, яке й показало пухлину розміром 6,5 сантиметрів. Українські лікарі поставили діагноз — остеосаркома крижів і кісток таза.

Українські лікарі не давали дитині жодних шансів та не хотіли брати Вікторію на лікування, тому батьки знайшли клініку в Туреччині. Перед хірургічним втручанням вона пройшла 5 блоків хіміотерапії. Потім їй провели складну операцію — сакректомію, тобто повне видалення крижі, вертебректомію — повне видалення декількох хребців, також прооперували хребетно-тазовий механізм.

Після операції Віка назавжди залишиться з інвалідністю, оскільки не має чутливості у ногах. Дівчинці видалили частину хребта, у неї некотрольований сечовивідний процес. Дитина пройшла вже шостий курс хімії. Лікування у Туреччині завершилося у червні 2021 року.

Зараз Вікторія у повній ремісії, але потребує реабілітації, щоб повноцінно стати на ноги. Вона вже пройшла один курс у Трускавці в реабілітаційному центрі «Модричі». Дівчинка перемогла рак, але тепер їй потрібна допомога у розмірі 99 тисяч 432 гривень, щоб подолати наслідки раку та стати на ноги. Недвовзі родина криворожанки планує знову відправитись у «Модричі».

Банківська картка мами Віки, Валентини Білої (ПриватБанк)

5457 0822 2147 1175Редактор: Софія Скиба

Комментарии (1)

семеро членов

20:36, 23 июля 2021

Отчего гундяйские юродивые *** с попом Кицаем не отстегивают бабло на лечение? Не бедные же, вон на 2 Водосточном отгрохали себе богомольную *** с куполами позолоченными. ) как рубить капусту с *** , эти *** первые , а помочь баблом, езыги поганые в порванные *** позатягивали. Глиномесы *** ....

Ссылка скопирована в буфер обмена