Пресс-релиз

Які питання можна вирішити в енергоофісах постачальника YASNO на Дніпропетровщині?

Які питання можна вирішити в енергоофісах постачальника YASNO на Дніпропетровщині?

Фото: YASNO

Постачальник YASNO піклується, щоб кожен клієнт міг обрати для себе найбільш зручний спосіб вирішення питань, пов’язаних з електро-, газопостачанням та енергоефективністю. Для цього він постійно оновлює цифрові канали обслуговування, а також модернізував понад 30 енергоофісів на Дніпропетровщині. З початку року до енергоофісів YASNO звернулися понад 300 тисяч клієнтів. Які питання можна там вирішити - розповідає постачальник YASNO.

Енергоофіс YASNO – це сучасний та зручний простір, в якому постачальник створив максимум комфорту для вирішення будь-яких питань з постачання електроенергії та газу. В оновлених енергоофісах є зона продажів товарів та послуг з енергоефективності, термінали самообслуговування для передачі показань лічильника, система електронної черги, зона експрес-обслуговування, де можна вирішити типові питання без очікування, дитячий куточок, окремі зони обслуговування приватних клієнтів та підприємств.В енергоофісах YASNO мешканці Дніпропетровщини можуть:

•отримати консультації з енергоефективності та замовити енергоефективні продукти та сервіси – набори з двозонним лічильником, проєкти зі встановлення дахових сонячних панелей «під ключ», енергоощадну кліматичну техніку тощо;

•передати показання електролічильника у терміналах самообслуговування;

•провести звіряння розрахунків за електроенергію, спожиту після 01.01.2019 р.;

•укласти договір на постачання газу від YASNO;

•укласти / розірвати / переоформити договір на постачання електроенергії;

•укласти договір для виробників електроенергії за «зеленим» тарифом;

•відновити постачання електроенергії після відключення.YASNO піклується про здоров’я клієнтів, тому в енергоофісах діють посилені заходи безпеки: відвідування лише за попередньою реєстрацією та за наявності маски або респіратора. Записатися на візит до енергофісу можна заздалегідь на будь-який зручний час, щоб вирішити всі питання швидко та без черг. Зробити це можна на сайті yasno.com.ua або за телефоном.

Постачальник нагадує, що розрахуватися за електроенергію без комісії, передати показання лічильників, отримати консультації та замовити енергоефективні товари можна онлайн через особистий кабінет yasno.com.ua , у Viber-боті Yasno-online, на сайті YASNO, в особистих повідомленнях Facebook-сторінки www.facebook.com , електронною поштою, телефоном за номерами контакт-центру.

«Розвиваючи дистанційне обслуговування, YASNO піклується і про тих, хто не користується онлайн-сервісами або потребує оформлення паперових документів. Енергоофіси постачальника розташовані у всіх великих містах Дніпропетровщини і постійно оновлюють та розширюють свій функціонал. YASNO перетворює усі енергоофіси на сучасні простори, де клієнти можуть зручно, безпечно і швидко оформити всі необхідні документи», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій та інших областях України. Три компанії бренда YASNO двічі очолили рейтинг постачальників електроенергії, складений аналітичним центром DiXiGroup в рамках проєкту USAID. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Комментарии (1)

Ирбис

14:45, 28 июля 2021

Хорошая контора, но слишком много жёлтого.

Ссылка скопирована в буфер обмена