В дитячому таборі «Приморський» у розпалі оздоровчий сезон для дітей гірників та металургів підприємств Метінвесту

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
Другу зміну діти працівників підприємств компанії Метінвест з Кривого Рогу, Запоріжжя, Києва та Каменського з комфортом відпочивають в дитячому таборі «Приморський». До кінця літа тут планують провести канікули 1240 школярів віком до 14 років включно.

Дитячий табір «Приморський», що розташований на Арабатській стрілці Азовського моря, відчинив двері з 1 липня для 248 хлопчаків та дівчаток. Цього року у таборі запланували п'ять змін по 10 днів кожна. Відпочиваючі розташувалися в затишних кімнатах європейського зразка. Досвідчені педагоги та вожаті підготували для них цікаву розважальну програму. У ній конкурси, квести, спортивні змагання, традиційні урочиста лінійка та День Нептуна, гуртки за інтересами. Діти також можуть ознайомитися з цікавими фільмами науково-пізнавального характеру. Подбали в таборі про правильне харчування, режим дня та оздоровлення.
За словами начальниці табору «Приморський» Оксани Молчанової, за здоров'ям дітей стежать два лікарі - інфекціоніст і педіатр, дві медсестри і дієтсестра. Кожного дня дітям та працівникам табору проводять температурний скринінг. В медпункті є достатній запас ліків для надання допомоги. Діти скучили за табірним відпочинком. З великим бажанням спілкуються, беруть участь в заходах. Традиційно у всіх змінах пройдуть ігри в концепті метінвестовського профорієнтаційного проєкту «Територія дитинства». Через карантинні обмеження їх проводять педагоги своїми силами, без участі волонтерів компанії.
Щоб забезпечити максимальну безпеку дітей, зробити відпочинок радісним і корисним, в таборі суворо дотримуються всіх карантинних обмежень, рекомендованих Міністерством охорони здоров'я України. Усі діти перед приїздом проходять медогляд і отримують довідку про відсутність контакту з інфекційними хворими. Скорочена кількість дітей в загонах. Розміщення в кімнатах відбувається з дотриманням дистанції між спальними місцями. Годують дітей в їдальнях за графіком, який допомагає уникнути скупчення. відвідування дітей батьками. Скасовані масові заходи в закритих приміщеннях, заходи із запрошеними гостями.
«Турбота про дітей працівників підприємств - невід'ємна частина соціальної програми компанії Метінвест. В рамках її реалізації ми поетапно здійснили в дитячому оздоровчому таборі «Приморський» реконструкцію їдальні, дискотеки, всіх корпусів, душових та медпункту. Щоб наші діти відпочивали безпечно, перед відкриттям табору подбали про протипожежну безпеку, виконали всі вимоги з охорони праці. Літній відпочинок в дитячому таборі – одна з найпоширеніших опцій соціального пакету робітників. Її залюбки обирають молоді сім’ї комбінату», - відзначив директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Щербак.
Нагадаємо, в літньому сезоні-2021 на базі відпочинку «Бригантина» за підтримки Північного ГЗК виконали реконструкції їдальні, придбали нові меблі, сучасне кухонне обладнання. Головне нововведення в системі харчування «Бригантини» - організація шведської лінії. На реалізацію проєкту комбінат спрямував понад 28 млн гривень.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город