У пошуках роботи? Центр кар’єри Метінвест запрошує спеціалістів

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
За чотири роки роботи у Кривому Розі за допомогою фахівців Центру кар’єри Метінвест на підприємствах знайшли роботу більше 2 000 фахівців. Не зважаючи на карантинні обомеження, промисловці відчувають дефіцит робітничих кадрів. Менеджери ЦКМ щоденно оновлюють базу даних резюме та приймають заявки від здобувачів.

Компанія Метінвест підтверджує статус одного з кращих роботодавців України, пропонуючи надання постійних робочих місць з конкурентним рівнем заробітної плати та стабільними виплатами.

У компанії турбуються про кожного працівника та кожну родину, тому передбачили можливість індивідуального вибору благ та пільг у соціальному пакеті «Мій вибір». Серед популярних опцій: медичне страхування, путівки для сім'ї, путівки для дітей до таборів відпочинку, туристичні путівки вихідного дня, програми лояльності у мережі центрів дитячого розвитку та інше. Співробітники Метінвесту мають також широкі можливості для розвитку та росту – цьому сприяють чіткі кар'єрні моделі для кожної ролі та програми навчання та перенавчання.

Сьогодні на підприємства у Кривому Розі запрошують фахівців за напрямками:
  • Слюсар з ремонту рухомого складу 3р. - 6р. (ремонт локомотивів). Обов'язки: Здійснює розбирання, ремонт, складання та випробування обладнання, агрегатів рухомого складу середньої складності.
  • Водій автотранспортних засобів кат D, D. Обов'язки: Перевезення працівників за встановленими маршрутами в структурні підрозділи комбінату. Транспортний засіб: Фургон пасажирський КАМАЗ, КРАЗ (вахтова)
  • Водій автотранспортних засобів кат С, С1. Обов'язки: Управління загальними вантажними бортовими автомобілями, самоскидами, паливо заправними, спеціальними вантажними цистернами, фургонами. Транспортний засіб: Самоскид ТАТРА. КРАЗ

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0 800 606 000 або відправити листа на електронну адресу: [email protected].

Нагадуємо, що офіс ЦКМ знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город