Пресс-релиз

Гірників і металургів привітав з професійним святом генеральний директор компанії Метінвест Юрій Риженков

Гірників і металургів привітав з професійним святом генеральний директор компанії Метінвест Юрій Риженков

Фото: Метинвест

Друзі!

Усі ми пам'ятаємо і чекаємо на цей день – третю неділю липня, коли Україна відзначає головне свято промисловості країни.

Металурги і гірники – люди фундаментальних професій, які змінюють світ і дають можливість розвитку економіці держави. Цього року незалежній Україні виповнюється 30 років. А професії металурга та гірника старші за нашу країну на кілька тисячоліть. Вони, по суті, і стали основною рушійною силою становлення української держави.

І в смутку, і в радості – що б не відбувалося в країні, на вас завжди можна покластися. За півтора десятка років роботи Групи Метінвест ми разом переживали і злети, і падіння, які тільки об’єднували нас, робили сильнішими, вчили змінюватися. Хочу сказати спасибі кожному, хто всі ці роки, незважаючи ні на що, добре виконував свою роботу. І які б нові технології не прийшли в галузь, поки світові потрібна сталь, наше сьогодення і майбутнє – з вами.

Металургія та гірнича справа – це в крові. Я захоплююся людьми, які люблять свою професію. І вважаю, що немає нічого кращого, ніж створювати продукт, яким можна пишатися. Завдяки якому Україну знають у всьому світі.

З Днем металурга і гірника! Успіхів і нових перемог у складі команди Метінвесту. Міцного здоров'я і добробуту вам і вашим родинам!Комментарии (2)

керосин

10:55, 17 июля 2021

Поздравляю недорогую бумагомараку Скыбу с днем ея спонсоров . Желаю , что бы все !

IvanSP

16:24, 17 июля 2021

металлургам, как и представителям любой другой профессии главное пожелание - здоровье, все другое достигается, найдется и заработается)

Ссылка скопирована в буфер обмена