Широке вже декілька днів сидить без води: в чому причина

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Мешканці селища міського типу Широкого, недалеко від Кривого Рогу, 4 дні живуть без води.

«Комунальне підприємство «Кривбасводоканал» надіслало вимогу про сплату заборгованості у розмірі 198 тисяч 169 гривень директору Фрунзенського житлово-комунального підприємства (далі — ЖКП) у смт. Широке Володимиру Шишці.

Про це повідомляє пресслужба «Кривбасводоканалу».

Договір про послуги між ЖКП «Фрунзенське» та «Кривбасводоканалом» укладено 3 липня 2020 року. За статтею 22 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» жителі повинні вчасно сплачувати платіжки за воду.

З 10 липня через борг, який накопичили місцеві мешканці, криворізьке КП планувало на деякий час призупинити постачання води, про що й повідомили директора ЖКП у листі.

До редакції «Першого Криворізького» звернувся місцевий житель. Він повідомляє, що воду у них відключили. До мешканців приїжджав директор ЖКП Шишка та сказав, що десь перекриті засуви, але поки не можуть знайти де. За словами Шишки боргу у них ніякого немає.

Пресслужба «Кривбасводоканалу» повідомила редакції, що ЖКП надіслали письмо ще першого липня про заборгованість. Вже 9 липня боржники перерахували 50 тисяч, тому заходи, які анонсували на 10 липня, не застосовували, тобто воду не перекривали. Погасити іншу частину боргу пообіцяли найближчим часом. Але у випадку затримки виплат боргу тимчасове перекриття води можливе. Юридичний відділ «Кривбасводоканалу» вже готує позов.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.