Курс на інклюзивний туризм: у Кривому Розі люди з інвалідністю здійснили сплав на байдарках

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
10 липня учасники і учасниці організації "Рух без меж" здіснили перший масовий сплав на байдарках річкою Саксагань.

Про це повідомляє журналістка сайту 1kr.ua з місця події. Екскурсію на байдарках організував засновник компанії "Richport" Станіслав Корнієнко.

За словами голови організації "Рух без меж" Юрія Понькіна, їх ще минулого року зацікавив туризм, а саме його інклюзивна складова.

Учасники взяли участь у трьох сухопутніх екскурсіях, останньою з них була історична у парку імені Федора Мершавцева. Цього разу рухбезмежівці захотіли спортивного туризму.

В екскурсії взяли участь 15 осіб: були люди з порушеннями опорно-рухової системи і з порушеннями зору. Байдарки підходять людям, які пересуваються з допомогою колісних крісел, оскільки сплав відбувається сидячи.


Крім власного задоволення, за словами Юрія Понькіна, їхня організація хотіла показати іншим людям з інвалідністю доступність різних видів активного відпочинку.


Організувати екскурсію не важко:

  • треба зателефонувати Станіславу Корнієнку і домовитися про сплав;
  • домовляєшся за спецтранспорт (приватний бус із підйомником);
  • приїхати на місце зустрічі, де Вам допоможуть пересісти з крісла на байдарку.


Для "Рух без меж" це коштувало 4200 гривень: 3 000 на байдарки для 15 людей і 1200 за оренду автобуса.


Такий вид активного відпочинку доступний для всіх бажаючих. У четвер, п'ятницю і неділю можна поплавати з 18:30 до 21:00. Це буде коштувати 200 гривень з людини. У вартість входить перерва на чай зі смаколиками. По суботах сплав з КРЕСу до парку у Веселих Тернах починається з 10:00 і триває до 17:00. Квиток буде коштувати 450 гривень з людини.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

01 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com