30 нелегальних перевізників за місяць оштрафували у області

30 нелегальних перевізників за місяць оштрафували у області

Фото: Первый Криворожский

У червні виявили 30 нелегальних перевізників у Дніпропетровській області. Порушників оштрафували.

«Працюючи нелегально, перевізники не тільки ухиляються від податків. Вони часто не контролюють як слід технічний стан своїх автівок. А отже – наражають на небезпеку пасажирів. Це неприпустимо. В регіоні активізували боротьбу з цією проблемою», – говорить заступник голови Дніпропетровської ОДА Сергій Карпенко.

Сьогодні в області перевіряють і офіційних перевізників. Слідкують, чи проводиться перед рейсами медогляд водіїв та техогляд автобусів. Чи дотримуються шофери режиму праці і відпочинку. Облдерадміністрація ініціювала створення спеціальної робочої групи, до якої входять представники облдержадміністрації, Нацполіції, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, Укртрансбезпеки, громадськості. Вона слідкує за роботою пасажирських перевізників в регіоні.


Загалом у минулому місяці в регіоні перевірили 323 транспортні засоби. Виявили 30 нелегальних перевізників. На них склали акти про правопорушення та оштрафували.

Інформацію надав пресцентр Дніпропетровської ОДАКомментарии (2)

афрокавказец

21:55, 08 июля 2021

Ага. А "Лоцман" контролюэ. Вот у него тех.состояние на высоте! Эти перевозчики и не должны ничего платить. Заправляясь бензином/дизилем они уже оплачивают акциз.

Шаленый_лобстэр

14:03, 09 июля 2021

Ага только вот для примера наши криворожские маршрутки взять спринтер грузовой сделан под пассажирский места нет вообще я не высокий 1,78 колени возле ушей были, наверное в нашей стране нет норм для пассажирского транспорта или как всегда все решаемо

Ссылка скопирована в буфер обмена