Флюорографія, консультація лікаря та тести: у Кривому Розі триває акція безкоштовного медобстеження

Флюорографія, консультація лікаря та тести: у Кривому Розі триває акція безкоштовного медобстеження

Фото: Первый Криворожский

1 липня біля торгового центру у Металургійному районі Кривого Рогу пройшла акція безкоштовного медичного обстеження містян. Медики та представники громадської організації «Мережа» провели тестування на ВІЛ-інфекцію, COVID-19 та консультації.

Також бажаючі криворіжці могли пройти флюорографічне обстеження легень, отримати консультацію досвідченого лікаря-фтизіатра, лікаря-пульмонолога.

Сьогодні медичне обстеження пройшли 128 криворіжців, у 22 з них виявили антитіла COVID-19, а двоє містян отримали позитивний тест на ВІЛ.

Ця акція дводенна, 2 липня медики та громадські діячі запрошують містян пройти безкоштовне обстеження з 10:00 до 14:00 по вулиці Соборності, 51, біля магазину «Дом Хлеба».


Акцію організували за сприяння Дніпропетровського обласного об'єднання «Фтизіатрія», підтримки постійної комісії Дніпропетровсої області з питань охорони здоров'я та за участі голови правління БО «БТ «Мережа».

Зазначимо, що важливо регулярно проходити обстеження на ВІЛ, які сьогодні безкоштовні у лікарнях. У криворізькому Центрі профілактики та боротьби зі СНІДом безкоштовне обстеження можуть пройти:

  • люди з підозрою на ВІЛ (зокрема ті, які мали статевий контакт із інфікованими);
  • медики, які мали можливий контакт з інфікованою людиною;
  • люди з інвалідністю.Фото: Даніїл Токмаков

Комментарии (4)

0

15:07, 01 июля 2021

Тоже по полтинничку клянчат как и везде?

Ирбис

17:20, 01 июля 2021

Так принято, украинцы просят деньги это наша национальная идея.

Nika*****

18:33, 01 июля 2021

"важливо регулярно проходити обстеження на ВІЛ", серьезно, не знала...

Helen1981

20:36, 02 июля 2021

Враньё,что бесплатно.Сын проходил медосмотр в военкомат.То сказали ,что с марта прошлого года стала услуга платной.Или 160,или 180 грн.

Ссылка скопирована в буфер обмена