Криворізькі педагоги завершують навчання за лідерською освітньою програмою STEAM-CAMP

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Криворізькі вчителі завершують навчання за лідерською освітньою програмою STEAM-CAMP. Днями відбулись заняття п’ятого модуля, темою якого було «Нове мислення в освіті». Педагоги розглядали питання креативного, системного, інноваційного та критичного мислення.

Проєкт «Лідерська освітня програма для вчителів STEAM-CAMP» реалізують за координації громадських організацій «Криворізька фундація майбутнього», «Фонд розвитку Маріуполя» та «Запоріжжя Платформа спільних дій», щоб зацікавити більшу кількість учнів до вивчення точних наук, збільшити кількість студентів технічного напряму та збільшити середній бал ЗНО з математики, фізики, хімії. Фінансовим партнером лідерської програми виступає компанія Метінвест. Проєкт дозволить поліпшити якість викладання STEAM дисциплін в школах через сучасні підходи в навчанні.

«Ми впевнено крокуємо до фінішу. Це вже останній модуль навчання програми STEAM-CAMP. За цей час вчилися і ми, і педагоги, адже сучасна освіта – це не про часи за партою, це про гнучкість, цікавість та натхнення. І саме це натхнення ми хотіли дати освітянам Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя. Ми не лише підвищуємо професійну майстерність викладачів, а й розвиваємо їхні особистісні якості. В рамках курсу розглядали теми присвячені лідерству, ненасильницькій комунікації та ефективній взаємодії з аудиторією. Сьогодні це нове мислення в освіті – системне, креативне, інноваційне», - підкреслила Олена Лещенко, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього».


До фіналу STEAM-CAMP вчителі розробили більше 400 інтегрованих уроків, в яких використовували всі отримані під час навчання знання. Педагоги відзначають, що завдяки участі в програмі, отримали цінну інформацію і вже почали застосовувати її на практиці, створюючи інноваційний навчальний контент.

«Програма STEAM-CAMP вкрай необхідна для вчителів. Ми отримали багато інноваційних методик, які маємо змогу застосовувати на своїх уроках. Вважаю, що це потрібно не лише педагогам точних наук, а й іншим педагогам та керівництву шкіл. Учні завжди сприймають охоче щось нове і нетрадиційне. Ми працюємо з ними у тандемі, адже цей досвід новий і для мене», - прокоментувала Олександра Петрик, вчитель хімії КЗШ №15.

На базі гімназії №109 «Темп» вже другий рік працює клас із вивчення інтернет-сервісів «Центр хмарних технологій». Директор закладу Сергій Кіслов стверджує, що такий клас допоможе педагогам та учням зробити освітній процес більш сучасним. Наступним кроком у вивченні інноваційних методик стала участь директора в освітній програмі STEAM-CAMP.

«STEAM-CAMP це унікальна програма не лише для міста, а й для України. Найбільше запам’яталися спікери, які дуже цікаво подавали модулі. Лекції, тренінги та практики дуже відрізняються від тих нормативних постулатів, які нам давали в інститутах», - розповів Сергій Кіслов, директор гімназії №109 «Темп».


Навчання складалося з п'яти тематичних модулів у різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного і критичного мислення, лідерських якостей, застосування сучасних методів і Діджитал інструментів в процесі навчання. Після завершення програми педагоги, які пройшли навчання, зможуть обмінюватися своїм досвідом і напрацюваннями для ефективного залучення школярів у вивчення математики, фізики, хімії та інформатики. І як результат - зростання відсотка успішного складання ЗНО з точних дисциплін і вибір подальшого навчання у профільних навчальних закладах на технічних спеціальностях.

«Нашу освіту необхідно змінювати. Вкрай важливо, щоб нашими дітьми займалися ті люди, які вміють ставити правильні цілі. Саме тому п'ятий модуль складається з чотирьох елементів: системне мислення, креативне мислення, інноваційне мислення та критичне мислення. Наше завдання спонукати людей мислити трохи по-іншому і щось почати змінювати. Ми сподіваємося, що після цього модуля зміниться практика викладачів і ми побачимо те, що буде називатися хорошою середньою освітою. Час впроваджувати масу інновацій в школи. Сподіваємося, що криворізькі діти та їхні батьки оцінять результат наших старань», - зазначив Михайло Крікунов, декан Київської бізнес-школи, спікер 5-го модуля.


У компанії Метінвест зацікавлені в приході на свої підприємства кваліфікованих молодих співробітників. Компанія підтримує розвиток профільної освіти не тільки в містах своєї присутності, але і в цілому по Україні. З 2017 року промислова компанія підтримує проведення WorldSkills Ukraine - олімпіаду робітничих професій серед молоді. А з 2018 року – компанія Метінвест виступає генеральним партнером заходу.

У компанії формують можливості для розвитку технічної освіти в містах своєї присутності. Кращі студенти профільних навчальних закладів отримують стипендії та можливість проходити стажування на підприємствах компанії. У той ж час компанія відчуває кадровий голод молодих співробітників.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

07 : 13

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com