Які терміни вступу на бакалавра у 2021 році

Які терміни вступу на бакалавра у 2021 році

Фото: Ілюстрація Перший Криворізький

24 червня розпочнеться реєстрація для складання вступних іспитів, творчих конкурсів. Про це нагадало Міністерство освіти і науки України у десятій серії про вступну кампанію 2021 року.

Нагадаємо, що вступники на бюджет мають скласти вступні іспити та творчі конкурси з 1 до 13 липня. Під час реєстрації та складання цих іспитів та творчих конкурсів заклади не мають права вимагати від вступників результати ЗНО.


Для реєстрації на складання вступних іспитів та творчих конкурсів не потрібні сертифікати ЗНО. Для неї потрібно:

  • заява;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • фотокартка розміром 3?4 см;
  • копія документа про повну загальну середню освіту або довідка закладу освіти про завершення її здобуття;
  • копія документа, що підтверджує право вступника на участь у вступному іспиті (пільги).

Міністерство освіти і науки повідомляє, що реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 липня. Вступники мають зареєструвати свій електронний кабінет на сайті. Вступники, які користуються пільгами, можуть теж подавати електронні заяви, але для цього їм треба мати хоча б 1 сертифікат ЗНО та звернутись до одного ЗВО для внесення їх до «Реєстру пільговиків».

Прийом заяв та документів на вступ почнеться (електронно, крім категорій, визначених п. 1 розділу VI Умов прийому) з 14 липня до 16 липня – для тих, хто вступає за співбесідою, вступними іспитами та творчими конкурсами, якщо вони були не складені з 1 до 13 липня; до 23 липня – за результатами ЗНО, вступних іспитів та творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.
Співбесіди проходитимуть з 17 до 19 липня включно, оприлюднення рейтингових списків – не пізніше 28 липня.

Вступникам потрібно буде встигунути до 18:00 2 серпня (саме до цього часу необхідно або привезти документи, або ж надіслати поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на скан-копії ЕЦП). У такому разі надання оригіналів необхідних документів (якщо відправка е-поштою) та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.Комментарии (3)

Моряк Папай

16:14, 23 июня 2021

в то же время, клубника позволят зарабатывать уже сегодня)

Моряк Папай

16:15, 23 июня 2021

а потом в центре занятости скажут шо нужные рабочие специальности, досвидос

tya

07:42, 24 июня 2021

В цивилизованном мире любые аусвайсы Міністерство освіти України - годятся для использования по прямому назначению. В качестве туалетной бумаги в отхожих местах.

Ссылка скопирована в буфер обмена