Чи буде відремонтована дорога, якою криворіжці їдуть на море

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Автодорога, якою жителі Кривого Рогу їдуть на відпочинок, потребує ремонту.

До редакції "Першого Криворізького" звернулись мешканці села Шестірня.

Селяни скаржаться на стан ділянки автодороги СО42134 (5,4 км), яка проходить через села Шестірня і Ганнівка та ділянки автодороги СЩ42109 Новокурське-Широке-Шестірня-Заградівка (4,2 км).

Дорога у жахливому стані”, — говорить староста Шестірнянського округу. Взимку маршрутки і автобуси застрягають у вибоїнах, і селянам доводиться відігрівати змерзлих пасажирів чаєм та кавою.

Протягом кількох років місцеві жителі неодноразово збирали підписи і надсилали звернення щодо ремонту цієї ділянки до адміністрації міста Кривого Рогу, народних депутатів Юрія Корявченкова і Юрія Кісєля, Департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА, облавтодору, укравтодору, офісу Президента, на сайт Президента. Відповідь отримували однакову — коштів на ремонт не закладено.Дорога належить Департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА. Останній раз вона ремонтувалась ямковим методом у 2018 році.

За інформацією автодору, для відновлення дороги Широке-Шестірня-Заградівка протяжністю 19,3 км потрібні 450 мільйонів гривень. Розрахунок станом на осінь 2018 року.

Наразі в обласному бюджеті кошти на ремонт цих ділянок доріг не передбачені, стверджують місцеві мешканці. Люди просять закласти їх якомога швидше.

Читайте також: Будуємо круті дороги: Зеленський проінспектував трасу Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 3 мин

Есть угроза

34 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com