За 5 місяців на боротьбу з COVID-19 в Україні витратили 19,5 мільярдів гривень

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Першого Криворізького
1kr.ua
Міністерство фінансів України підрахувало, що за 5 місяців 2021 року на боротьбу з коронавірусом витратили 19,5 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що 16 червня в Україні продовжили адаптивний карантин до 31 серпня.

Найбільше витратили на оплату закладам охорони здоров’я за надані послуги зі стаціонарної медичної допомоги та вакцинації населення в рамках програми медичних гарантій – 8,3 мільярдів гривень.

На закупівлю вакцин від COVID-19 – 6,7 мільярдів гривень. На придбання товарів та послуг для запобігання поширенню COVID-19(крім вакцин) – 1,4 мільярда гривень, у тому числі 1 мільярд гривень коштів місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що загалом на боротьбу з COVID-19 у 2021 році планують витратити понад 33 мільярдів гривень.


Зокрема 10,5 мільярдів гривень коштів державного бюджету передбачені на закупівлю 38 мільйонів доз вакцин у 2021 році. Крім того, очікується отримання в рамках механізму COVAX близько 8 мільйонів доз вакцин. Станом на кінець травня 2021 року укладено договори на поставку 32 мільйонів доз вакцин за рахунок коштів державного бюджету: 2 мільйони доз вакцин виробництва AstraZeneca; 10 мільйонів доз вакцин виробництва Novavax, 20 мільйонів доз вакцин виробництва Pfizer.

А 3,8 мільйонів гривень (2,0 спеціальний фонд, 1,8 мільярдів гривень загальний фонд) спрямували Міністерству соціальної політики на виплати одноразової матеріальної допомоги та матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Більше новин про коронавірус та вакцинацію


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина