Пресс-релиз

Промисловці шукають саме тебе – актуальні вакансії компанії Метінвест

Промисловці шукають саме тебе – актуальні вакансії компанії Метінвест

Фото: Метінвест

Коронакриза ускладнила ситуацію на ринку праці в цілому по Україні і у Кривому Розі зокрема. Попри це компанія Метінвест зберегла робочі місця та найвищий у гірничо-металургійній галузі в Україні рівень оплати праці. На підприємствах інвестують у покращення умов праці, закуповують нову техніку, модернізують обладнання. Середня зарплатня – вища, ніж у галузі. У травні вчергове підвищили заробітну платню для робочих спеціальностей.

Про усі переваги, соціальні гарантії та можливості кар’єрного зростання можна дізнатись у Центрі кар’єри Метінвест. Щоденно фахівці Центру кар’єри спілкуються з сотнями кандидатів, проводять десятки співбесід. База вакансій оновлюється регулярно, тож, криворіжці завжди можуть отримати актуальну інформацію про наявні посади.

На сьогодні у ЦКМ найбільш пріорітетними є вакансії таких напрямків:

  • Професія: Слюсар з ремонту рухомого складу 4-6 розряду (ремонт локомотивів).
Обов'язки: Здійснює розбирання, ремонт, складання та випробування обладнання, агрегатів рухомого складу середньої складності.

  • Професія: Електрогазозварник 5 розряду.
Обов'язки: Здійснює плазмове і газове зварювання деталей, вузлів, конструкцій середньої складності з різних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів.

  • Професія: Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 5 розряду.
Обов'язки: Здійснює монтаж, демонтаж, ремонт, випробування технічного обслуговування механічної та електричної частини складних машин, вузлів і механізмів, апаратури, приладів, пристроїв.


Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0800 606 000 або написавши листа на електронну адресу: [email protected]. Офіс ЦКМ знаходиться за адресою: проспект Миру, 33.

Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.Комментарии (20)

Моряк Папай

13:09, 17 июня 2021

между промисловцями и клубникой на свежем воздухе разгорается нешуточная конкуренция

озвучте оклады

20:59, 17 июня 2021

между гнусной канторой дамбаского уголовника и клубникой на свежем воздухе разгорается нешуточная конкуренция. ЭТО БУДЕТ ТОЧНЕЕ. )

dyadyo

15:34, 17 июня 2021

Робота в підрядних організаціях без висвітлення реальних доходів, без лікарняних, з відпустками за свій рахунок, зарплатами в конверті і з скотським відношенням? Кому така робота потрібна? На Метінвесті лише декілька основних професій та управління мають привілеї отримувати достойну легальну зарплатню та всі останні блага легальної організації , всі інші , в тому числі і ті що перераховані в цій статті , працюють на рівні рабів. Пора вже менеджерам замислитись що докирувалися вони до того що скоро буде потрібно буде самим закопувати рукава та крутити гайки. До економилися на робочих? Кордони всі відкриті з роботою на кращих умовах .

Frank The Irishman

17:35, 17 июня 2021

Как раз тут трудоустройство официальное и зарплата не в конверте. Кому нужна? ну вот тем, кто по вакансии обращается.

kok

18:33, 17 июня 2021

Увеличивайте штат и берите молодых. Опытные на непонятно шо не пойдут.

Да были времена

16:41, 17 июня 2021

Пусть сами работают за копейки набивая карманы олигархам страна рабов.

Frank The Irishman

17:35, 17 июня 2021

Ты или работаешь на кого-то, или на себя. Но на себя работать это значит пахать 24/7, при этом стрессуя ежесекундно. Всё остальное просто бестолковый трёп про рабов.

kok

18:34, 17 июня 2021

А шо не рабы? озвучте оклады

Ирбис

17:17, 17 июня 2021

Я постараюсь, чтобы они меня никогда не нашли.

Frank The Irishman

17:34, 17 июня 2021

Мне так нравится, как гундят в комментариях, а ведь есть люди, которые ищут работу. Как никак, но тут хотя бы официальное трудойстройство, какой-то соцпакет. А можно работать на дядю, получать меньше и в конверте

kok

18:22, 17 июня 2021

Ребята - вы сразу уровень зарплат высвечивайте, наличие списка, отпуск. А то только время людей тратить.

Rico

22:40, 17 июня 2021

Вот официальное трудоустройство - можно поспорить. Учитывая какие круги ада нужно пройти что бы трудоустроиться - лучше уже работать нелегально. Медосмотр - это самая ужасная процедура. Эти сертификаты, справки, выписки очередя....
А соц.пакет, кроме страховки и больничного - безпонтовая попса.

kok

18:30, 17 июня 2021

Сварщики все в польшу валят. Слесарь - ну на любителя без перспектив. Электрослесарь 5 - на дороге не валяется на мизер не пойдет.

Sergi

09:37, 18 июня 2021

валят в Польшу, а потом едут обратно, не стоит фантазировать как там классно, потому что это далеко не факт

0

18:46, 17 июня 2021

Главное, чтоб ты родился с 5-м разрядом....

Ссылка скопирована в буфер обмена