Промисловці шукають саме тебе – актуальні вакансії компанії Метінвест

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Коронакриза ускладнила ситуацію на ринку праці в цілому по Україні і у Кривому Розі зокрема. Попри це компанія Метінвест зберегла робочі місця та найвищий у гірничо-металургійній галузі в Україні рівень оплати праці. На підприємствах інвестують у покращення умов праці, закуповують нову техніку, модернізують обладнання. Середня зарплатня – вища, ніж у галузі. У травні вчергове підвищили заробітну платню для робочих спеціальностей.

Про усі переваги, соціальні гарантії та можливості кар’єрного зростання можна дізнатись у Центрі кар’єри Метінвест. Щоденно фахівці Центру кар’єри спілкуються з сотнями кандидатів, проводять десятки співбесід. База вакансій оновлюється регулярно, тож, криворіжці завжди можуть отримати актуальну інформацію про наявні посади.

На сьогодні у ЦКМ найбільш пріорітетними є вакансії таких напрямків:

  • Професія: Слюсар з ремонту рухомого складу 4-6 розряду (ремонт локомотивів).
Обов'язки: Здійснює розбирання, ремонт, складання та випробування обладнання, агрегатів рухомого складу середньої складності.

  • Професія: Електрогазозварник 5 розряду.
Обов'язки: Здійснює плазмове і газове зварювання деталей, вузлів, конструкцій середньої складності з різних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів.

  • Професія: Електрослюсар черговий та з ремонту устаткування 5 розряду.
Обов'язки: Здійснює монтаж, демонтаж, ремонт, випробування технічного обслуговування механічної та електричної частини складних машин, вузлів і механізмів, апаратури, приладів, пристроїв.


Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0800 606 000 або написавши листа на електронну адресу: [email protected] Офіс ЦКМ знаходиться за адресою: проспект Миру, 33.

Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 11 час 14 мин

Есть угроза

16 : 54

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com