На Дніпропетровщині триває конкурс на кращий дизайн-проєкт парку в селі Лозуватка

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У регіоні продовжується відбір заявок на кращий дизайн-проєкт парку відпочинку села Лозуватка. До участі запрошують творчі команди Дніпропетровщини. Ініціаторами виступила громадська організація «Криворізька фундація майбутнього». Проєкт реалізується за фінансової підтримки компанії Метінвест.

Долучитися до участі у конкурсі запрошують юридичних осіб всіх форм власності. За умовами конкурсу кожен учасник може представити один проєкт на конкурсну тематику.
Облаштування головної локації для відпочинку та дозвілля в селі Лозуватка передбачено меморандумом про співпрацю Центрального гірничо-збагачувального комбінату і громади, мета якого - реалізувати найнеобхідніші для місцевих мешканців перевтілення. Тому від першого ж знакового проєкту було вирішено активно залучати населення до його розробки.

Лозуватська громада мріє про комфортний парк: алеї, альтанки, лави, дитячі майданчики, спортивні конструкції, літня сцена. Новий парк стане місцем, де відпочиватимуть всі жителі. Тому від початку вирішили поцікавитись їхньою думкою стосовно наповнення цієї зони відпочинку і зробили це у форматі конкурсу.

«Громада дуже активно і відповідально поставилась до такої пропозиції. Я впевнений, що така небайдужість до спільного майбутнього серед місцевих мешканців разом з підтримкою партнера – компанії Метнівест – принесе гарні результати», - зазначив Голова Лозуватської сільської ради Віталій Яценко.


Ініціатори залучили не тільки мешканців громади, а й урбаністів з розробки стратегії та аналізу громади. Робоча група допомагає вирішувати складні задачі, розвивати село та створювати практичні історії успіху в короткій та довгостроковій перспективі. Команда експертів вже має успішні проєкти співпраці із Маріуполем, Запоріжжям, Офісом президента та Кабінетом Міністрів.

Розробка стратегії полегшує обґрунтування бюджетного фінансування та комунікацію з жителями міста, також допомагає залучити активних представників спільноти до її реалізації. Згодом цей документ можна покласти в основу цільової програми, отримати грант чи залучити інвестиції.


Організатори наголошують, що конкурсанти повинні враховувати необхідність всесезонного функціонування паркової зони та доступність і комфортність для маломобільних груп населення, людей похилого віку та громадян із дітьми.

Аби взяти участь у конкурсі претенденти можуть подати заявки на участь та конкурсні матеріали на електронну адресу: [email protected] або за адресою: площа Визволення, 4, з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю до 25.07.2021 року включно. Питання щодо участі в конкурсі можна задати представнику організаторів конкурсу за номером телефону: +38 067 678 28 48.

Переможець конкурсу має реалізувати перший етап свого проєкту до вересня 2021 року.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
24 мин

Все хорошо

23 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com