У криворізькому історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка до Дня міста

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
27 травня у Міському історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка живописних і графічних робіт митців Криворіжжя, присвячена річниці заснування міста. Вона отримала назву «Де злились Інгулець з Саксаганню».

Більшість робіт на виставці присвячені історичним пам’яткам Центрально-Міського району, на декількох з них зображена човнова станція, міст закоханих і рибальські куточки уздовж ріки.

Виставку відкривав Андрій Чубенко, головний зберігач фондів музею. Науковий співробітник музею Олександр Мельник розказував про історію району, парку Федора Мершавцева і про човнову станцію. За офіційною версією працівників музею, Кривий Ріг отримав назву від форми мису (рогу) на місці злиття річок Інгулець і Саксагань, де заснували перше поселення. Працівники музею можуть розказати відвідувачам унікальні факти про Федора Мершавцева і парк, який назвали його ім’ям.

У музеї зібрані роботи художників і художниць, які раніше жили і працювали у Кривому Розі, а також сучасних митців і мисткинь. На виставці предсталені роботи Івана Авраменка, Юрія Сича, Віктора Мішуровського, Володимира Бєрліна, Григорія Шишка, Сергія Агеєнка, Богдана Шептенка, Анни Мороз, Анатолія Труфкіна, Анастасії Ярошевич, Руслана Пильніка, Миколи Рябоконя, Катерини Горшкової, Дмитра Сотника, Анастасії Чеботарьової та інших. Деякі картини і світлини з відкриття виставки у фотогалерії:Криворізький історико-краєзнавчий музей знаходиться на вулиці Каунаській, 16а. Виставка триватиме ще місяць.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

01 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com