Розвивати громаду разом: у Лозуватці нагородили учасників конкурсу ідей «Парк моєї мрії»

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У Лозуватській сільській громаді підбили підсумки першого етапу конкурсу на створення центрального парку села. Свої пропозиції щодо майбутнього вигляду і наповнення локації надали 28 учасників. Ідеї селян врахують в проєкті, що буде реалізований за підтримки Центрального ГЗК компанії Метінвест та координації «Криворізька фундація майбутнього».

Облаштування головної локації для відпочинку та дозвілля в селі Лозуватка передбачено меморандумом про співпрацю ЦГЗК і громади, мета якого - реалізувати найнеобхідніші для місцевих мешканців перевтілення. Тому від першого ж знакового проєкту було вирішено активно долучати населення до його розробки.

«Новий парк стане місцем, де відпочиватимуть всі наші жителі. Тому ми від початку вирішили поцікавитись їхньою думкою стосовно наповнення цієї рекреації і зробили це у форматі конкурсу. Наша громада дуже активно і відповідально поставилась до такої пропозиції. Певен, така небайдужість до спільного майбутнього серед місцевих мешканців разом з підтримкою нашого партнера – компанії Метнівест – принесе чудові результати», - розповів голова Лозуватської сільської ради Віталій Яценко.На візуалізаціях до конкурсних робіт автори зобразили найнеобхідніші на їхню думку складові парку – алеї, альтанки, лави, дитячі майданчики, спортивні конструкції, літня сцена. Всі учасники конкурсу «Парк моєї мрії» отримали дипломи та пам’ятні подарунки. Додатково журі визначило найбільш реалістичний, розважальний, креативний та перспективний проєкти. Їх автори отримали сувеніри та сертифікати.

«Серед учасників конкурсу – школярі, працівники освітніх, культурних, спортивних закладів. Тож ми отримали зріз актуальних потреб всіх верств місцевого населення. Тепер ми розуміємо, які елементи парку найбільш пріоритетні, які майданчики необхідні мешканцям Лозуватки. Далі всі ці побажання стануть основою для робочого проекту будівництва парку», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.


Наразі починається збір заявок до участі у конкурсі на кращий дизайн-проєкт «Парк відпочинку для дорослих та дітей села Лозуватка». Учасники можуть надати свої розробки до 25 липня за електронною адресою [email protected] або за адресою: площа Визволення, 4, у робочі дні, з 9:00 до 18:00. Деталі стосовно участі можна дізнатись за номером +38 067 678 28 48, а ознайомитись із положенням конкурсу - за посиланням. Перший етап будівництва парку заплановано завершити вже восени цього року.

«В основі соціальної роботи компанії Метінвест – турбота про людей. Ми прагнемо втілювати саме ті проєкти й програми, які затребувані, актуальні, несуть реальну користь населенню. Подібний підхід, як з проведеним конкурсом - приклад ефективного об’єднання зусиль громади, місцевої влади і нас, як партнерів. Це дозволяє вдовольнити побажання якнайширшого кола місцевих мешканців і зробити їхнє життя комфортніше та зручніше», - підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Нагадаємо, зараз триває розробка довгострокової стратегії розвитку Лозуватської та Петрівської громад. Для цього компанія Метінвест залучила столичних експертів-урбаністів з компанії BigCityLab. Фінальний документ стане путівником у системному удосконаленні різних сфер життя місцевого населення.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 49 мин

Все хорошо

03 : 40

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com