Хто став новим міністром інфраструктури

Главное фото новости
Фото: Олександр Кубраков / Facebook
1kr.ua
20 травня Верховна Рада України призначила на посаду міністра інфраструктури Олександра Кубракова, який очолював «Укравтодору». Про це редакції «Першого Криворізького» стало відомо з трансляції ВРУ.

Народні депутати 284 голосами підтримали призначення Олександра Кубракова Міністром інфраструктури. Після голосування Кубраков склав присягу міністра.

Нагадаємо, що сьогодні нардепи також призначили новим міністром охорони здоров'я колишнього головного санітарного лікаря та заступника попереднього міністра охорони здоров'я Максима Степанова Віктора Ляшка.

«Укравтодор» Олександр Кубраков очолював з 2019 року. Був народним депутатом України IX скликання від «Слуги Народу». За час роботи в парламенті подав 16 законопроєктів, із яких 12 вже ухвалили. А до політичної діяльності був виконавчим директором асоціації «Інформаційні технології України». Керівник сектору «IT та Телеком» в «Офісі ефективного регулювання» (BRDO). Експерт IT-ринку та ринку мобільного зв’язку.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

01 : 44

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com