Криворізький протитуберкульозний диспансер уклав договір з НСЗУ

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Першого Криворізького
1kr.ua
Криворізький протитуберкульозний диспансер один з перших у Дніпропетровській області уклав договір з Національною службою здоров'я України. Тепер НСЗУ компенсуватиме кошти тим аптечним закладам, в яких люди безоплатно отримуватимуть медпрепарати, маючи рецепт від лікаря ПМД.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук говорить, що договори з НСЗУ дадуть змогу зменшити навантаження на обласний бюджет та забезпечить безкоштовний базовий пакет медичних послуг, що будуть надаватися на базі КП «Криворізький протитуберкульозний диспансер» ДОР». Саме це підприємство рішенням V-тої позачергової сесії ДОР об’єднало медзаклади фтизіатричної галузі області в одну структуру.

Сьогодні домовленості зі службою уклали 3 заклади Дніпропетровщини:

  • 6 пакетів на суму 4,9 мільйонів гривень. має КП «Криворізький протитуберкульозний диспансер» ДОР»;
  • 169 мільйонів гривень для КП «ДОКЛПО «Фтизіатрія»;
  • для КП «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» ДОР» - 4 пакети (сума договорів уточнюється).

«Не варто хвилюватися і через можливу нестачу лікарів: нині введено посади міжрайонних фтизіатрів, а фахівці пройшли перекваліфікацію у відповідності до потреб пацієнтів. Зараз ми поінформували всіх співробітників стосовно реорганізації і збираємо їхні згоди на перевід до КП «Криворізький протитуберкульозний диспансер» ДОР». Також відбулася ревізія договорів та створено реєстр незакритих домовленостей, завдяки чому процес їхнього виконання має бути прискорений», - пише на своїй сторінці Микола Лукашук.

Нагадаємо, що 3 березня на позачерговій сесії облради обговорювали приєднання медустанов до криворізького тубдиспансеру.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город