Жителі селища Лозуватка взяли участь у конкурсі на кращий дизайн центрального парку

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
За підтримки компанії Метінвест у селі Лозуватка реконструюють центральний парк. Аби зона відпочинку була багатофункціональною та враховувала потреби усіх груп населення за ініціативи громадської організації «Криворізька фундація майбутнього» для усіх бажаючих місцевих жителів стартував творчий конкурс «Парк моєї мрії». Мешканці села надавали свої пропозиції щодо того, як облаштувати територію. Днями учасники презентували свої роботи.

Цьогоріч новостворена Лозуватська ОТГ вперше підписала угоду про співпрацю із Центральним ГЗК компанії Метінвест. І вже розпочалася реалізація проєктів. Серед них – благоустрій центрального парку.

Завдяки відкритому конкурсу на краще дизайн-рішення мешканці села мали змогу надати свої пропозиції щодо розвитку рекреаційної території. Експертна рада отримала 28 робіт з яких обиратиме кращі.

Вони ляжуть в основу концепції розвитку парку. Такий підхід дозволить врахувати побажання самих мешканців села, зробить парк максимально комфортним для відпочинку.
«Ми лише розпочинаємо співпрацю з Лозуватською ОТГ, але маємо амбітні плани. Зокрема столичні фахівці працюють над побудовою багаторічної стратегії розвитку громади. Аби економіка сіл не базувалась виключно на сільськогосподарській сфері, а мала альтернативні джерела прибутків.

Важливою складовою цих процесів є створення комфортних умов для проживання. І перший наш крок на цьому шляху – відновлення центрального парку. Він має стати головним осередком дозвілля лозуватців, тож вони безпосередньо залучені до проєкту реконструкції
», - розповіла директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.
Нагадаємо, компанія Метінвест системно підтримує територіальні громади, у яких мешкають її працівники з родинами.

Угоди про соціальний розвиток підписані також з Глеюватською, Петрівською, Широківською та Карпівською громадами, координує виконання проєктів «Криворізька фундація майбутнього».

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество