Як працюватимуть українські «ковідні сертифікати»

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Першого Криворізького
1kr.ua
Міністерство охорони здоров’я планує до 1 липня запровадити в Україні «ковідні сертифікати» для вільного та безпечного пересування людей під час пандемії коронавірусу.

«Ковідний сертифікат» — це робоча назва внутрішнього документа. Він міститиме інформацію про вакцинацію, зроблені негативні ПЛР-тести або одужання від COVID-19.

Український сертифікат розробляють з огляду на вимоги відповідних документів Євросоюзу (Digital Green Certificate) та ВООЗ (Smart Vaccination Certificate), переконують у МОЗ.

Як будуть працюватимуть «ковідні сертифікати»

Дані вноситимуть через електронну систему охорони здоров'я, а сам сертифікат можна буде отримати у лікаря або згенерувати в додатку чи на порталі «Дія».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що до впровадження «ковідних сертифікатів» українці, які вже отримали дві дози щеплення, зможуть оформити Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Його можна показати під час перетину державного кордону.

Також у МОЗ переконані, що для багатьох українців вони стануть стимулом не займатися самолікуванням і робити тести за наявності симптомів.

Нагадаємо, що зараз у Кривому Розі триває вакцинація, за добу від COVID-19 вакцинували 432 чоловік. Всього зараз вакцинували 12 471 людини.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

10 : 24

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com