ВРУ призначила нового міністра енергетики

Главное фото новости
Фото: focus
1kr.ua
29 квітня Верховна Рада України призначила новим міністром енергетики Германа Галущенка — віцепрезидента «Енергоатома». За його кандидатуру проголосували 305 депутатів.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зазначимо, що посада міністра енергетики в Україні залишається вільною вже понад рік — з березня 2020 року. З кінця минулого року виконувачем обов'язків міністра був Юрій Вітренко.

Кандидатуру Германа Галущенка на розгляд ВРУ виніс прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Профільний комітет підтримав призначення Галущенка.Після голосування Герман Галущенко склав присягу.

У 2013-2014 роках Герман Галущенко був виконавчим директором із правового забезпечення держпідприємства «Національна атомна енергогенерувальна компанія «Енергоатом».

У травні 2020 року уряд призначив Германа Галущенка віцепрезидентом цієї компанії. Він залишається на цій посаді й досі.

У 1995 році він закінчив Львівський державний університет за спеціальністю правознавство, отримавши диплом юриста з відзнакою. Також має диплом магістра міжнародного менеджменту Української академії зовнішньої торгівлі за фахом менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Він працював у прокуратурі та Міністерстві закордонних справ. Мав досвід роботи на керівних посадах у центральних органах виконавчої влади. У різні роки обіймав посади заступника керівника департаменту секретаріату адміністрації президента України, директора департаменту судової роботи Міністерства юстиції.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

12 : 19

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com