Центр кар’єри Метінвест відзначив четверту річницю роботи у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У квітні криворізький осередок Центру кар’єри Метінвест відзначив чотири роки своєї діяльності. Інформація про вакансії на усіх підприємствах Метінвесту, поради зі складання резюме та проходження співбесіди, пошук посад, які відповідають кваліфікації кандидата – такий спектр задач у менеджерів Центру кар’єри Метінвест.

Щоденно фахівці Центру кар’єри спілкуються з сотнями кандидатів, проводять десятки співбесід. За чотири роки діяльності у Кривому Розі менеджери ЦКМ допомогли працевлаштуватись понад двом тисячам кандидатів. База вакансій оновлюється щоденно, тож криворіжці завжди мають актуальну інформацію про наявні посади. На сьогодні Центр кар’єри Метінвест пропонує спеціальності: токар, токар-карусельник, токар-розточник, фрезерувальник, слюсар механозбірних робіт, водій навантажувача, машиніст автомобільного крана та слюсар з ремонту рухомого складу.


«Коронакриза ускладнила ситуацію на ринку праці. Попри це компанія Метінвест зберегла робочі місця та найвищий у гірничо-металургійній галузі в Україні рівень оплати праці. Разом з тим на підприємствах інвестують у покращення умов праці, закуповують нову техніку, модернізують обладнання. А середня зарплатня – вища, ніж у галузі. І у травні заплановане чергове підвищення платні для робочих спеціальностей. Про усі ці переваги, соціальні гарантії та можливості кар’єрного росту можна дізнатись у нас в Центрі кар’єри Метінвест», - розповіла регіональна менеджерка Центру кар’єрі Метінвест Марина Пояркова.Поставити питання щодо пропонованих вакансій можна за номером телефону: 0800 606 000 чи написавши листа на електронну адресу: [email protected] Офіс ЦКМ знаходиться за адресою: пр-т Миру, 33. Менеджери чекають з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город