До ювілею: на ЦГЗК висадили пам'ятну алею дерев

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Цьогоріч Центральному ГЗК компанії Метінвест виповнюється 60 років. На честь цієї події колектив комбінату створив знаковий зелений гай – співробітники висадили 60 молодих берез.

Нова зелена локація розташована на території поблизу фабрики огрудкування, де раніше був пустир. До висадки дерев долучилась молодіжна організація підприємства, співробітники фабрики, керівництво ГЗК.

«Це дуже символічна акція, яка до того ж об’єднує колектив, дає кожному відчути причетність до корисної справи. Адже в основі успіху команди Центрального комбінату протягом всієї його історії – саме наша згуртованість, звичка разом вирішувати будь-які завдання», - підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК компанії Метінвест Дмитро Шевчик.

Акція із озеленення була проведена в рамках «місячника чистоти», який проходить на підприємстві. До масштабного прибирання промислового майданчика долучаються співробітники всіх структурних підрозділів. Комбінатівці розчищають території від сміття, торішнього листя, бур’янів, а також виконують комплекс робіт із благоустрою – білять дерева і бордюри, висаджують квіти, скошують траву.

Благоустрій території, а також поліпшення умов побуту та праці – важливий напрям роботи на Центральному ГЗК. Минулого року на капітальні ремонти побутових і робочих приміщень, облаштування території було направлено близько 39 млн грн. Також комбінат системно озеленює територію проммайданчика та прилеглих територій.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город