Метінвест модернізує рудозбагачувальну фабрику на Північному ГЗК

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
На першій рудозбагачувальній фабриці Північного ГЗК після капремонту введена в експлуатацію технологічна секція № 23. На відновлення обладнання Метінвест спрямував близько 190 млн грн.

Основне устаткування оновили на всіх дільницях - подачі руди, подрібнення, сепарації, гідроциклонів і піскових насосів. Установили головний і два доподрібнювальних кульових млини. Для підвищення зносостійкості застосували гумово-металеву футеровку. Замінили конвеєри подання руди, спіральний класифікатор, дешламатори, зумпфи, насоси та напірні трубопроводи.

Сучасне обладнання з підвищеною напругою магнітного поля придбали на дільницю I-IV стадії сепарації. Для досягнення стабільних якісних показників на основній та контрольній класифікації використали високоефективні батареї гідроциклонів POLYTECH, виготовлені індивідуально під технології фабрики.

Паралельно завершили перший етап проєкту з автоматизації секції. На другому етапі для зниження електроспоживання збагачувачі планують встановити частотні перетворювачі.

Відповідно до вимог охорони праці та промбезпеки на всіх дільницях секції встановили нові опорні металоконструкції, перехідні майданчики, майданчики обслуговування. Для безаварійної роботи секції оновили кабельно-провідникову продукцію та електрообладнання.

Найближчим часом збагачувачі планують вийти на навантаження 85,1 т концентрату на годину з якістю продукції не менше 65,8%.

«Інвестиції в оновлення виробничих потужностей - це стабільна робота комбінату. Цьогоріч Північний ГЗК продовжить модернізацію фабрики на дільницях подрібнення і магнітної сепарації. Перехід на сучасні технології дозволить збільшити обсяги виробництва, підвищити конкурентоспроможність готової продукції та поліпшити умови праці на робочих місцях»,- зазначив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.


Загалом у 2021 році на відновлення техніки й обладнання, капітальні ремонти будівель і споруд підприємства планується інвестувати 1,6 млрд грн.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город