Сезон суботників стартував: Зелений центр Метінвест допомагає містянам причепурити місто

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
З настанням весни криворіжці починають активно прибирати зелені території та міські простори. Традиційно необхідним інвентарем та матеріалами небайдужих жителів підтримує громадська спілка «Зелений центр Метінвест». Серія суботників пройшла в місті з нагоди Всеукраїнського Дня довкілля, що цьогоріч відзначається 17 квітня.

Масштабну толоку провів колектив палацу культури «Центральний». Близько 30 працівників закладу пофарбували елементи благоустрою, прибрали від сміття, залишків листя і гілок розташований неподалік сквер.

Мешканці багатоквартирних будинків також об’єднуються на суботниках, щоб разом прибрати прилеглу територію після зими. Так, в Покровському районі жителі ОСББ «Калантая, 20», «П’ятихатська, 9» та «Калантая, 22» прибрали велику захаращену територію, що знаходиться неподалік від житлових будинків. Мешканці зібрали сміття і вирізали зарості, а яму від стихійного звалища засипали і вирівняли ґрунт. А жителі вул. Кропивницького, 47 очистили прибудинкову територію й пофарбували конструкції дитячого майданчика. Інструментами та матеріалами учасників локальних екоакцій забезпечив «Зелений центр Метінвест».«Кривий Ріг – місто активних людей, яким не байдуже, в яких умовах вони мешкають, де граються їхні діти і відпочивають батьки. До нас постійно звертаються бажаючі привести до ладу території біля будинків, прибрати сквери чи зелені зони. Ми радо допомагаємо таким жителям – саме гуртуючись і усвідомлюючи власну відповідальність за спільний дім ми змінюємо світ довкола на краще», - підкреслила менеджерка проєктів ГС «Зелений центр Метінвест» Яна Шимбуєва.

Нагадаємо, «Зелений центр Метінвест» активно допомагає криворіжцям в питаннях благоустрою, проведенні екоакцій, реалізує освітні програми для керівників ОСББ та дітей. Серед знакових проєктів Центру – програма «Сто дворів», конкурси «Квітуче подвір’я», «Чистий під’їзд» тощо.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город