Одинадцятикласників України звільнили від ДПА

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Учнів 11-х класів у 2020-2021 навчальному році звільнили від проходження державної підсумкової атестації. Відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України 13 квітня на пленарному засіданні.

Також у законопроєкті передбачено,що одинадцятикласники все одно мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

«…Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти…», - повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що через карантин ЗНО в Україні не переноситимут:

  • пробне тестування – 24 квітня у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях (у решті регіонів відбулось 10 квітня),
  • основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
  • додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

10 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання у Кривому Розі.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.

За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина