Весняне озеленення: мешканці Східного взяли участь в екоакції

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Цими вихідними на мікрорайоні Східний-3 відбулась акція з озеленення території житломасиву. Нові зелені насадження створили біля пікнікової зони, облаштованої минулоріч за підтримки ГС «Зелений центр Метінвест».

Місцеві мешканці висадили 40 молодих дерев липи та черемхи, саджанці яких надала компанія «Українські мінеральні добрива». До екологічної акції долучились також волонтери з молодіжної організації підприємства «Метінвест-КРМЗ», а інвентарем допоміг «Зелений центр Метінвест».

«Подібні акції об’єднують людей та змінюють їхню свідомість. Розуміння власної відповідальності за добробут у рідному дворі, мікрорайоні, місті, допомога партнерів та бізнесу приносять чудові результати. Громада починає активно долучатись до спільних справ, люди знають, що можуть принести користь. Це мотивує і змінює навколишній простір. Тому «Зелений центр» робить в своїй роботі акцент саме на реалізації ідей активних городян та підтримці їхніх ініціатив», - підкреслила менеджерка проєктів ГС «Зелений центр Метінвест» Світлана Хватова.


Нагадаємо, компанія Метінвест допомогла облаштувати сквер імені Гутовського на Східному, а у парку Щастя «Зелений центр Метінвест» підтримав створення мотузкового містечка, літньої сцени, тенісного корту та міні-футбольного поля.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город