У Лозуватці триває конкурс на кращий проєкт центрального парку села

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Лозуватська сільська рада проводить відкритий конкурс на кращий дизайн-проєкт, за яким буде створено головний парк громади. Переможець вже восени цього року зможе пристати до реалізації проєкту за фінансової підтримки Центрального ГЗК компанії Метінвест. Організатором і координатором конкурсу виступила громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Парк буде створено на території площею близько 1 га, що розташована поруч із адміністративною будівлею сільської ради. У першому етапі конкурсу «Парк моєї мрії», який триває до 18 квітня, відбувається прийом заявок мешканців села з ініціативами і пропозиціями. Кращі з них будуть додані до обов’язкових умов другого етапу – саме побажання жителів стануть основою до робочого проєкта.

«Роботою над концепцією парку ми розпочинаємо виконання нашого Меморандуму про соціальне партнерство с Центральним ГЗК. Ми очікуємо, що зелена зона стане центром культурного життя для нашої громади. Для цього в парку мають бути затишні куточки, зручні для відпочинку дітей, людей похилого віку, молоді. Така багатофункціональність, пристосованість до потреб різних верств населення є частиною концепції конкурсу, тому що в результаті він має стати до вподоби всім жителям Лозуватської громади», - сказав голова Лозуватської сільської ради Віталій Яценко.


На другому етапі учасники можуть запропонувати свій дизайн-концепт майбутнього парку відпочинку для дорослих та дітей.

«Ми маємо одразу зрозуміти, чого хоче громада. Цим і зумовлений подібний формат проведення конкурсу на створення парку. Ми зберемо всі побажання жителів, а далі залучимо практичних експертів, що додадуть свої рекомендації та висновки. Парк має працювати весь рік, гармонійно вписуватись в природний ландшафт, бути доступним для маломобільних груп населення. При відборі переможців ми будемо враховувати всі ці вимоги», - розповіла директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.


Зараз триває робота над створення багаторічної стратегії розвитку Лозуватської громади. Для цього компанія Метінвест запросила столичних експертів. Конкурс на створення парку – частина цих планів, яка стосується одночасно благоустрою, розвитку соціальної інфраструктури та підвищення активності громади у вирішенні спільних питань.

«Компанія Метінвест в своїй соціальній роботі прагне допомогти мешканцям міст і сіл реалізувати бажання і ініціативи, що допоможуть їм жити краще і зручніше. Конкурс зі створення парку відпочинку – приклад того, як громада може активно долучатись до змін в своїх селах і впливати на них. Для нас важливо не просто реалізувати проєкт, а й від початку зробити його таким, що сподобається всім. Вже восени буде виконано перший етап будівництва парку, і мешканці Лозуватки переконаються в ефективності такого підходу», - підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК компанії Метінвест Дмитро Шевчик.


Заявки на участь у конкурсі приймаються до 7 червня за електронною адресою [email protected] або за адресою: пл. Визволення, 4, у робочі дні, з 9:00 до 18:00. Деталі стосовно участі можна дізнатись за номером +38 067 678 28 48.

Нагадаємо, Меморандум про соціально-економічну співпрацю з Лозуватською сільською радою було підписано цьогоріч. Компанія Метінвест вже реалізує інфраструктурні та соціальні проєкти в Глеюватській, Петрівській, Широківській та Карпівській громадах.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город