Комфорт у пріоритеті: ЦГЗК продовжує оновлення побутових і робочих приміщень

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
На Центральному ГЗК компанії Метінвест тривають системні роботи із покрашення умов побуту. Нещодавно відремонтовані приміщення у Центральній комбінатській лабораторії та адмінкомплексі Глеюватського кар’єру.

В АБК, де знаходиться лабораторія ЦГЗК, створили просторий кабінет із двох кімнат. Тут оновили системи електропостачання та опалення, змонтували світлодіодне освітлення. Спеціалісти виконали усі оздоблювальні роботи та додатково облаштували простір для «мокрої» зони – тут виклали фартух із керамічної плитки, встановили раковину та водонагрівач.

В банних комплексах Глеюватського кар’єру замінили душові кабінки і комплекс додаткових аксесуарів, оновили інженерні комунікації – замінили розводку систем опалення та водопостачання, встановили нові світильники. Також змонтували вентиляційну систему AEROSTAR, яка забезпечуватиме комфортну температуру в приміщеннях в будь-яку пору року і пристосована до умов підвищеної вологості бань.

«Гідні умови праці та відпочинку важливі для наших співробітників. Тому на Центральному ГЗК робота із покращення умов побуту і благоустрою проводиться постійно. Лише минулоріч на капітальні ремонти приміщень і благоустрій ЦГЗК направили близько 39 млн грн. Результат інвестицій – зручність та комфорт працівників на роботі та в робочому побуті. Окрім того, компанія Метінвест системно виконує соціальні зобов’язання. Ми пропонуємо професійне навчання та кар’єрне зростання, програми мотивації за підсумками роботи», - підкреслив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город