У Кривому Розі нема черг на проведення ПЛР, — заява

Главное фото новости
Фото: fernando zhiminaicela с сайта Pixabay
1kr.ua
У Кривому Розі немає черг на проведення ПЛР-досліджень для пацієнтів та пацієнток із підозрою на коронавірус.

Таку заяву вчора зробив начальник Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради Костянтин Мурашко, спілкуючись із журналістами.

Читачі «Першого Криворізького» регулярно звертаються у редакцію зі скаргами та проханням порадити що робити, коли сімейні лікарі відмовляються одразу робити ПЛР-тести після отримання швидкого тесту на коронавірус. Медики аргументують це великими чергами. Пацієнти, побоюючись за майбутнє ставлення лікарів просять не розголошувати їхні імена.

«ПЛР в комунальних лабораторіях виконуються протягом доби! Вранці доставили — відповідь до кінця дня. Доставили ввечері — відповідь наступного дня у першій половині.

Є можливість отримання результата в електронній формі [...] У наc немає в лабораторіях біологічного матеріалу, який би було доставлено і не відпрацьовано протягом доби»
, — коментує питання щодо черг Костянтин Мурашко.

Чиновник говорить, що у разі наявності позитивного результату швидкого тесту на антиген, можна вже вважати, що людина інфікована COVID-19 і додає: «...ПЛР виконується за показаннями або протоколами згідно визначених термінів».

Сьогодні у Кривому Розі підтверджено інфекцію у 157 людей: 98 осіб, вже перебували у стаціонарі, 59 лікуються амбулаторно.
Всього нині у місті 3 063 пацієнтів, які лікують COVID-19, із них — 160 не мешканці міста.

Загальна кількість подолавших вірус – 11 483. За добу – 140.

За минулу добу померло п'ятеро людей — троє жінок і двоє чоловіків різного віку від 40 до 80+ років.Всього з початку пандемії у Кривому Розі померло 554 людини.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город