Як в Україні зміняться правила паркування авто

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
31 березня Уряд схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1342» щодо удосконалення чинних Правил паркування транспортних засобів, розроблений Міністерством розвитку громад та територій України.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов розповів, що передбачються такі зміни:

  • надати повноваження інспекторам з паркування (уповноважені посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради) в частині контролю за дотриманням правил паркування;
  • запровадити відповідальність щодо доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;
  • удосконалити способи оплати паркувальних послуг (у платіжних терміналах, банківських автоматах, комплексах самообслуговування);
  • ввести заборону для суб’єктів господарювання обладнувати місця для паркування на тротуарах.

Міністерство розвитку громад та територій України ствержує, що прийняття постанови сприятиме покращенню якості надання послуг з паркування, збільшенню надходжень коштів до місцевих бюджетів, використанню майданчиків для паркування з максимальною ефективністю за рахунок раціональної організації та введення нових інноваційних технологій оплати послуг і контролю за здійсненням оплати.

«...Громади отримають додаткові можливості для облаштування майданчиків для платного паркування із застосуванням безготівкових форм оплати.

Уряд дає місцевій владі інструменти, аби створити відповідну систему паркування за найкращими європейськими стандартами...»
, - сказав голова Уряду Денис Шмигаль.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Украина