Виділити кошти з держбюджету на розчищення русла річки у Кривому Розі просять чиновники

Главное фото новости
Фото: Управління екології
1kr.ua
Криворізьки чиновники звернулися до Державного агентства водних ресурсів України та Міндовкіллям щодо виділення коштів з державного бюджету для реалізації проєкту «Поліпшення гідрологічного режиму та екологічного стану річки Саксагань в межах Кривого Рогу Дніпропетровської області – капітальний ремонт».

Цей проєкт у 2018 році був розроблений за рахунок коштів міського бюджету. У 2019 році він отримав позитивну оцінку Міністерства екології та природних ресурсів України щодо провадження планованої діяльності.

Чиновники пропонують розчисти русла річки Саксагань в Покровському та Саксаганському районах міста.

Управління екології виконкому Криворізької міської ради повідомляє, що зараз Державне агентство водних ресурсів України опрацьовує питання щодо фінансування у 2021 році зазначеного проєкту з державного бюджету.

24 березня по руслу річки Саксагань взяли 9 проб води. Її перевірять за такими показниками: ph, хлориди, сульфати, сухий залишок, аміак, нітрити, нітрати та санітарно-мікробіологічні показники.Автор фото: Управління екології виконкому Криворізької міської ради

Нагадаємо, що за результатами лабораторних досліджень в березні і травні 2020 року якість води в річці Саксагань вже на вході в місто в районі мікрорайону Даманський не відповідала нормативним показникам.

Управління екології Кривого Рогу також зазначає, що згідно статті 5 Водного Кодексу України усі річки на території міста належать до об’єктів загальнодержавного значення. Тому для реалізації проєкта щодо покращення екологічного стану Саксагані потрібна підтримка обласного та державного бюджету.
Автор фото: Управління екології виконкому Криворізької міської ради
Автор фото: Управління екології виконкому Криворізької міської ради

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город