Напередодні канікул патрульні розповідали дітям про безпечну поведінку на дорогах Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: надано Полком патрульної поліції у Кривому Розі
1kr.ua
Два тижні триває проєкт криворізьких патрульних поліцейських «Лицарі безпеки». Понад 4 тисячі школярів за два тижні дізнались про світловідбиваючі елементи, використання яких відтепер закріплено у ПДР.

«Шкільні офіцери проводять заняття з учнями 3 і 4 класів.Ми вчимо дітей правильно поводити себе на дорогах у темний час доби. Ми демонструємо дітям, як працюють світлоповертальні браслети, показуємо відео.

А учні та учениці, в свою чергу, малюють для нас тематичні малюнки. За два тижні ми охопили майже 4000 школярів», —
говорить Тетяна Бережна, тимчасово виконуюча обов'язки начальниці відділу зв'язків із громадськістю Полку патрульної поліції Кривого Рогу.

Нагадаємо, що проєкт «Лицарі безпеки» проводиться про всьому місту серед учнів 3, 4 класів із 1 березня. Він триватиме до 1 червня 2021 року. Патрульні хочуть, щоб діти розуміли необхідність використання світловідбиваючих елементівр на одязі, браслетів, наліпок.


Заступниця директора із виховної роботи Криворізької загальноосвітньої школи №46 Анастасія Строкань поділилась враженнями піля візиту копів у навчальний заклад:

«9 березня до нас завітала шкільна офіцерка поліції Ольга Макарченко-Грановська разом із двома курсантами 1-го курсу ДЮІ.

На мою думку, проєкт важливий, бо зараз багато ДТП трапляється з дітьми. А їхня безпека — це головне! Школа, батьки проводять роз'яснювальну роботу, але діти більше запам'ятовують, коли інформація доноситься з перших вуст, якщо можна так сказати. Дякуємо за проведену профілактичну роботу, лекції та індивідуальні бесіди».


Із 22 березня школярі йдуть на канікули, тому інспектори патрульної поліції просять батьків нагадати дітям
  • правила поведінки вдома на самоті,
  • про те, як безпечно переходити дорогу,
  • як користуватись електроприладами, газом,
  • про те, що не варто відкривати двері незнайомцям.

Особливу увагу варто звернути на час, який діти проводять у соцмережах, спілкуючись із однолітками.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

01 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com