На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
На Центральному ГЗК компанії Метінвест продовжують оновлювати обладнання для ефективного споживання енергії у виробництві. Так, на фабриці огрудкування модернізували систему управління вентилятором обпалювальної машини. Завдяки переоснащенню комбінат заощаджує близько 30% електроенергії на його роботі.

Проєкт реалізували в рамках співробітництва підприємства з енергосервісною компанією YASNO Efficiency.

Серед нововведень - автоматичне регулювання швидкості приводу вентилятора Д-4Б завдяки високовольтному частотному перетворювачу, який реагує на рівень розрядження в горні обпалювальної машини ОК-324. Раніше подачу повітря оператор регулював вручну. В рамках проєкту додатково змонтували системи пожежної охорони та кліматконтролю в приміщенні, де встановлено перетворювач частоти. Для керування вентилятором і нагляду за його роботою у диспетчерській встановили дистанційний пульт.

Встановлення перетворювача частоти зменшило споживання електроенергії, забезпечило плавний пуск електродвигуна вентилятору без додаткових навантажень на агрегат, а також збільшило ресурс експлуатації обладнання.«На ЦГЗК ми системно впроваджуємо інноваційні технології у виробництві. Це підвищує енергоефективність технологічного обладнання, зменшує собівартість готової продукції комбінату та забезпечує безпечні умови праці на кожному робочому місці. Це вже восьмий енергосервісний проєкт, який було впроваджено в межах співробітництва комбінату з YASNO Efficiency», – пояснює генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Нагадаємо, раніше на Центральному ГЗК вже встановили частотно-регульовані приводи на насосах збагачувальної фабрики. Модернізували освітлювальні системи на фабриках підприємства, чим покращили освітлення робочих місць співробітників. На шахті ім. Орджонікідзе створили компресорну станцію з системою рекуперації тепла.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город