На підприємствах Дніпропетровщини зареєстрували найбільшу кількість нещасних випадків

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Найбільша кількість страхових нещасних випадків без урахування гострих професійних захворювань зареєстрована на підприємствах Дніпропетровської області, 14,7 % від загальної кількості у 2020 році.

Загалом на підприємствах України у 2020 року зафіксували 6 646 нещасних випадків, на які складено акти за формою Н-1/П (пов’язані з виробництвом), що на 51,3% більше, ніж у 2019 році. З них 3 054 – випадки гострого професійного захворювання працівників закладів охорони здоров’я на COVID-19. Гострі профхвороби склали 46 % від загальної кількості нещасних випадків.

Фонд соціального страхування України пише, що без врахування гострих професійних захворювань на COVID-19 кількість нещасних випадків зменшилась на 18,3 % – з 4 394 у 2019 році до 3 592 у 2020. Кількість смертельно травмованих осіб зменшилась з 410 до 327 потерпілих, що дорівнює 20,2 %.

Читайте також: Понад 19 тисяч українців вакцинували від коронавірусу

У разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання Фонд соціального страхування України здійснює для потерпілих такі виплати:

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;
3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;
5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;
6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

01 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com