Що обов'язково треба встигнути навесні

Главное фото новости
Фото: сайта Pixabay
1kr.ua
Чи складаєте Ви списки із планами на майбутній рік? Якщо не встигли зробити це перед новим роком — зараз найкращий час скласти такий список.

Займіться здоров'ям — своїм і близьких.


Саме час записати у басейн, на соціальні танці, шейпінг, повітряну гімнастику або піти у спортзалу. Запропонуйте мамі, чоловіку або доньці скласти вам компанію.

Або почніть принаймні із домашньої йоги — на youtube купа відео для «чайників».

Заплануйте зробити щорічні медичні обстеження: почніть із візиту до сімейного лікаря чи лікарки, які складуть Ваш чек-лист.

Точно не зайвим буде огляд у андролога чоловікам у віці 25+, жінкам і дівчатам навесні треба зробити профілактичний огляд у гінеколога, мамолога. Обов'язково заплануйте візит до стоматолога — краще усі проблеми вирішувати заздалегідь: це і дешевше, і швидше.

Не призначайте самостійно лікування і навіть вітаміни — краще порадитись із лікарями.


Sofie Zbo?ilov? с сайта Pixabay

Змініть свій гардероб


Весною дуже круто займатись своїм гардеробом — щойно з'явиться перше весняне сонце, викидайте усе, що не носите більше року.

Навряд ви повернетесь до кофтинки, яка Вам не подобається. Спробуйте просто подарувати подрузі чи колезі, якщо річ у гарному стані. А ні — то просто викиньте її. Згадайте, часто шкодували про таке? Отож і воно.

Натомість купіть кілька суконь чи сорочок — навіть недорога, але нова річ завжди порадує око і душу.


press ???? and ?? с сайта Pixabay

Розважте себе


Весною треба організувати фотосесію та пікнік. Ці дві речі можна поєднати. Згадайте: коли Ви востаннє катались на велосипеді? Саме час вивозити його із комори і влаштували вечір поїздки у сусідній район за смачною ковою.
en Scherjon с сайта Pixabay

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
32 мин

Все хорошо

04 : 49

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com