Підприємства Метінвесту продовжують дотримуватись протиепідемічних заходів

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Від початку поширення COVID-19 підприємства Метінвесту реалізують комплексну програму протидії захворюванню. На підприємствах дотримуються усіх рекомендацій МОЗ для протидії коронавірусу.

На сьогодні криворізькі гірничо-збагачувальні підприємства компанії Метінвест повністю забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Запас складає близько 900 тисяч масок та респіраторів, більше 45 тисяч літрів санітайзерів для приміщень і авто та 3 630 літрів антисептиків для працівників. В усіх підрозділах облаштовані спеціальні точки для дезінфекції рук. На комбінатах розроблені графіки обробки місць загального користування і транспорту.

Аби своєчасно виявити працівників які нездужають, щоранку проводять температурний скринінг. Для цього на ГЗК є 128 безконтактних термометрів та пірометрів. А у пункти здоров’я закуповують нове обладнання.

Важливим напрямком стала підтримка громад, де мешкають працівники з родинами. Метінвест забезпечив лікарні Кривого Рогу та сільських громад Дніпропетровської та Кіровоградської областей апаратами ШВЛ, спецкостюмами для медиків, ПЦР-аналізаторами та захисними екранами.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город