Як зареєструватися на сайті Пенсійного фонду України

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворіжці, які тільки-но почали працювати, можуть перевірити свій стаж, створивши свій кабінет на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Спеціалістка криворізького відділу обслуговування громадян ПФУ Світлана Дуброва розповіла журналістам 1kr.ua, що передбачено два способи реєстрації:

I. За заявою:

  1. Для цього необхідно особисто відвідати відділення ПФУ, написати заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам видається розписка про одержання заяви та «реєстраційний код», необхідний для реєстрації на сайті.
  2. Зайти на сайт ПФУ і вибрати пункт меню «Реєстрація» в закладці «Реєстрація за заявою». Заповнити реєстраційну форму.
  3. Після реєстрації на введену електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації ви отримаєте повідомлення про успішне закінчення реєстрації.
ІІ. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП):

  1. Зайти на сайт ПФУ. На екранній формі «Вхід» в закладці «За ЕЦП» можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ.
  2. Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню «Вхід» та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка «За ЕЦП»).
Зазначимо, що електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні.

Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) оберіть пункт головного меню «Вхід» та виконайте перший вхід на портал за ЕПП (закладка «За ЕПП»).

Не нижче 2200 гривень: уряд проіндексував пенсії для працівників із повним страховим стажемЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество