«Фронтовики з Центрального»: у Кривому Розі презентували книгу про героїв війни – працівників ЦГЗК

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
В місті була представлена книга «Фронтовики з Центрального» Володимира Бухтіярова, що об’єднала історії 130 співробітників комбінату – ветеранів Другої світової війни. Виданню книги посприяв Центральний ГЗК компанії Метінвест

Автор – відомий криворізький письменник, публіцист і знавець історії міста. В процесі написання працював з музеєм Центрального комбінату, військовим архівом, районними військовими комітетами, доповнював історії спогадами родин ветеранів.

«Над створенням книги працював близько року. Вдалося знайти матеріали про 130 ветеранів, з них два Герої Радянського Союзу, три кавалери ордену Олександра Невського, кавалер ордену Кутузова – дуже рідкісна нагорода.

Написав замальовки про них – тут є історії про моряків і пілотів, піхотинців, танкістів. Чимало історій, які вражають своєю героїчністю»,
- розповів Володимир Бухтіяров.Тираж книги «Фронтовики з Центрального» буде розподілено між міськими бібліотеками, музеями, ветеранськими організаціями та родичами героїв книги. Її презентація відбулась до 77-ї річниці визволення Кривого Рогу та в знак минулорічного 75-ліття завершення Другої світової війни.


«Перше покоління працівників ЦГЗК ще до створення підприємства пережило важкий період боротьби на мир на нашій рідній землі. А вже пізніше герої-фронтовики стали героями нашого виробництва.

Цьогоріч Центральному ГЗК виповнюється 60 років. І ми просто зобов’язані пригадати тих, хто стояв у витоків підприємства. Ця чудова книга – данина нашої поваги та пам’яті. А її презентація – перший знаковий захід у наш насичений ювілейний рік»
, - сказав Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК компанії Метінвест.Компанія Метінвест системно піклується про людей старшого покоління – і ветеранів війни, і колишніх співробітників промислових підприємств.

«У всіх містах, де є наші підприємства, корпоративний ветеранський рух охоплює 68 тисяч осіб. Це велика кількість людей, якими ми опікуємось, розуміємо їх проблеми і допомагаємо їх вирішити.

І при виникненні нових викликів швидко реагуємо і надаємо необхідну підтримку. Наприклад, як це було з адресною допомогою для ветеранів виробництва в період загальнонаціонального карантину. Ми прагнемо ставитись до старшого покоління з максимальною турботою»,
- підкреслив Михайло Цуркан, директор департаменту із роботи з громадськими організаціями компанії Метінвест.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город