Криворіжці попрощались із останнім воїном УПА, який жив у нашому місті
![Криворіжці попрощались із останнім воїном УПА, який жив у нашому місті Криворіжці попрощались із останнім воїном УПА, який жив у нашому місті](https://img.1kr.ua/news_files/news/fd7746b4/5648758c/525178_1e5f319c7f65643820c92a40442d162d10721a93b00bfdccd26fc1dc79fb3f931613822974.jpg)
Фото: Первый Криворожский
Віддати шану померлому прийшли не лише рідні, а і криворізькі учасники бойових дій у Донецькій та Луганській областях України.
Член ОУН Пастернак відійшов у віці 93 роки.
Роман Пастернак разом із братом Василем із 1943 року воював спочатку у Червоній Армії, а потім потрапив у полон. Коли втік звідти — направився у лави УПА.
За життя пан Пастернак розповідав, що кілька років йому довелось переховуватися у лісах. Роман Пастернак мав позивний Сокіл. У 1947 році знову потрапив у полон, згодом був засуджений, 10 років провів на поселенні, де одружився і у 1960 році приїхав на Криворіжжі.
Вічна пам‘ять Романові Пастернаку.