Молоді юристи зможуть пройти стажування в компанії Метінвест

Главное фото новости
Фото: пресслужба компанії Метінвест
1kr.ua
Розпочато реєстрацію на стажування в правових службах компанії Метінвест. Цьогоріч відбір проходить під гаслом «Доросла гра». Долучитись можуть студенти та випускники профільних вишів. Дирекція з правового забезпечення компанії створює майданчики для стажування у Києві, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Покровську та Каменському.

Гра відбуватиметься в чат-боті. Там же до 21 березня можна зареєструватись для участі в проєкті.

Для того, щоб стати стажером Метінвесту, треба пройти декілька етапів вирішення тестових завдань не лише з юриспруденції, а й з логіки, стресостійкості, що є важливими рисами для успішного правника. Після співбесіди найкращі влітку стануть стажерами з можливістю в подальшому увійти до команди юристів Метінвесту.

Стажування в Метінвесті передбачає вирішення реальних кейсів, повне занурення у функціонування великої компанії. Молоді юристи будуть практикуватись на справжніх проєктах, які зараз реалізуються підрозділами. Професійні наставники допоможуть розібратись з тонкощами ведення справ і ознайомлять зі специфікою роботи в успішній міжнародній компанії.

Детальніше про етапи стажування https://metinvest.media


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество